Skocz do zawartości

Zdjęcie

PKD fotobudka

pkd fotobudka fotobudka pkd

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelek94x

pawelek94x

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 kwiecień 2018 - 20:02

Witam. Nigdzie na forum nie znalazłem odpowiedzi na mój temat , wiec zakładam tutaj. Liczę na fachową odpowiedz.

Złożyłem wniosek na dotację z PUP.  Dotacja będzie przeznaczona na fotobudke, wytwornice ciężkiego dymu i Duży napis przestrzenny LOVE. Na początku wpisałem numer PKD 77.39.Z - WYNAJEM I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH MASZYN I URZĄDZEŃ ORAZ DÓBR MATERIALNYCH GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANYCH.

Pani z urzędu pracy powiedziała że tak być nie może i powinienem to zmienić na  74.2    Działalność fotograficzna. Sugerowały się tym , że w poprzednich latach we wnioskach tak właśnie pisali. Zadzwoniłem do mojego urzędu miasta. Po dłużej wymianie zdań pani powiedziała żeby zostawić tak jak jest bo działalność fotograficzna była by wtedy gdybym to ja sam robił te zdjęcia a ja tylko wstawiam sprzęt (zresztą nie tylko fotobudkę bo zostaje jeszcze napis i wytwornica). Wczoraj dostałem telefon z urzędu pracy ze dotacja jest wstrzymana bo PKD się nie zgadza. Mam iść to wyjaśnić do urzędu. 

Proszę o odpowiedz znawców jaki powienien być ten numer.

#2 Guest_Grubas z wiejskiej osp

Guest_Grubas z wiejskiej osp
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2020 - 19:03

Możesz trzy wpisać, również obsługę eventów i imprez. Kwestia na jakim podatku potem będziesz, ruszały czy zasady ogólne.

#3 Guest_Grubas z wiejskiej osp

Guest_Grubas z wiejskiej osp
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2020 - 19:03

Możesz trzy wpisać, również obsługę eventów i imprez. Kwestia na jakim podatku potem będziesz, ruszały czy zasady ogólne.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pkd fotobudka, fotobudka, pkd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych