Skocz do zawartości

RODO audiobook - ktokolwiek widział - ktokolwiek wie...

RODO audiobook

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Ratajczyk

Guest_Ratajczyk
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2018 - 15:12

Witam wszystkich, Mam może trochę nietypowy temat dotyczący RODO. Wszyscy straszą rozporządzeniem RODO, które będzie obowiązywało już niedługo (25.05.2018r.) W biurze codziennie telefon urywa się od ofert szkoleń, przygotowania wdrożenia i opracowania dokumentacji. O ilości maili na adresy biurowe i prywatne nie wspomnę. Postanowiłem zabrać się za temat wcześniej i zacząłem od polecenia pracownikom aby zapoznali się z treścią regulacji. Sam jakoś przebrnąłem przez dokument (około 80 stron) ale pracownikom jakoś ciągle czasu brak. Jako zapalony słuchacz audiobooków pomyślałem, że fajnie byłoby kupić do biura RODO audiobook a. Czy ktoś może wie czy jest jakiś RODO audiobook? Do posłuchania? Będę wdzięczny za wsparcie.

#2 Guest_Ratajczyk

Guest_Ratajczyk
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2018 - 17:45

Witam wszystkich, Mam może trochę nietypowy temat dotyczący RODO. Wszyscy straszą rozporządzeniem RODO, które będzie obowiązywało już niedługo (25.05.2018r.) W biurze codziennie telefon urywa się od ofert szkoleń, przygotowania wdrożenia i opracowania dokumentacji. O ilości maili na adresy biurowe i prywatne nie wspomnę. Postanowiłem zabrać się za temat wcześniej i zacząłem od polecenia pracownikom aby zapoznali się z treścią regulacji. Sam jakoś przebrnąłem przez dokument (około 80 stron) ale pracownikom jakoś ciągle czasu brak. Jako zapalony słuchacz audiobooków pomyślałem, że fajnie byłoby kupić do biura RODO audiobook a. Czy ktoś może wie czy jest jakiś RODO audiobook? Do posłuchania? Będę wdzięczny za wsparcie.

Znalazłem na YouTube :-)

RODO audiobook podzielony na poszczególne artykuły.

Lepiej słuchać niż nie wiedzieć :-)

#3 Guest_Goscinnie

Guest_Goscinnie
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 07:54

Dzisiaj na stronie facebook firma "Varico" będzie prowadziła transmisję na żywo na temat RODO. Będzie można na bieżąco zadawać pytania, oraz obejrzeć ją w późniejszym terminie, ponieważ będzie ona zapisana. :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: RODO audiobook

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych