Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca tymczasowa - agencja pracy a pośrednictwo pracy

wróć do serwisu Księgowość 29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 11:32

Ja Ci mogę polecić Baltic Workforce. Byłem w Danii już dwa razy po 6 miesięcy i przywiozłem spoko pieniądze. Stawka jest godzinowa i zależy od pracodawcy, ale wszystko jest ustalone przed i wiesz co podpisujesz. Jak Ci nie pasuje, to odmawiasz. No i oferują umowę o pracę, nie jedziesz w ciemno.

Praca tymczasowa to forma zatrudnienia, która daje szereg możliwości, ale rządzi się przy tym swoją specyfiką. Ma charakter okresowy i jest zawierana między trzema stronami: pracownikiem, agencją pracy i pracodawcą, u którego pracownik wykonuje pracę.

Powrót do artykułu: Praca tymczasowa - agencja pracy a pośrednictwo pracy

#22 Marekk28

Marekk28

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 01:43

Ja od szesciu msc pracuje dla https://wynajempracownikow.plfirma godna zaufania i sprawdzona, miałem też do  czyniania z innymi niestety zostalem oszukany.

#23 Guest_Marianna

Guest_Marianna
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 13:05

Od groma tych agencji jest...teraz jak zdecydowac ktora najlepsza?Kolezanka z kilkoma jezdzila, ost znalazla raczej stala prace przez Personis,chwalila sobie..

#24 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 20:31

Jeśli chodzi o znalezienie pracy poprzez agencję to moim zdaniem jest to na prawdę dobre rozwiązanie. Sam niedawno szukałem zatrudnienia i bardzo dobrą oraz korzystną ofertę znalazłem dzięki agencji MG Solutions. Wydaje mi się, że warto spróbować, ponieważ często w agencjach są na prawdę atrakcyjne oferty pracy do wyboru!

#25 iconmedia

iconmedia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 07:58

Strona Internetowa dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty - 

budowanie-strony.pl 

#26 biznesik

biznesik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 22 kwiecień 2019 - 08:53

Zatrudnienie zewnętrzne to ciekawa alternatywa dla przedsiębiorców. O tej możliwości można poczytać na stronach typu https://www.aterima.pl/. Praca przez agencję jest słabą opcją dla osób, które chcą w ten sposób zarabiać na utrzymanie siebie/rodziny. Nie jest nadzwyczaj dobrze płatna.

#27 robert1964

robert1964

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 maj 2019 - 09:38

Praca tymczasowa to forma zatrudnienia, która daje szereg możliwości, ale rządzi się przy tym swoją specyfiką. Ma charakter okresowy i jest zawierana między trzema stronami: pracownikiem, agencją pracy i pracodawcą, u którego pracownik wykonuje pracę.

Powrót do artykułu: Praca tymczasowa - agencja pracy a pośrednictwo pracy

Witam. Przez dłuższy czas mieszkałem i pracowałem w Norwegii. Bardzo pomogła mi firma Ewa Stensrod AS, na której uzyskałem kompleksową pomoc. Miałem też dostęp do aktualnej listy Agencji pracy w Norwegii na rok 2019. Bardzo polecam ich usługi.

#28 Guest_Kamil77

Guest_Kamil77
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 12:48

W tym momencie w mojej ocenie najłatwiej o pracowników będzie za pośrednictwem almerin.pl. bardzo dobrze sobie radzą w tej kwestii, mają stale spore grono osób więć mogą stosunkowo szybko zorganizować pracowników. Na pewno warto do ich oferty sobie zerknąć.

#29 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 13:47

Polecam z osobistego doswiadczenia dobra sztele. Jezdzilam ze dwa razy z nimi, bo reszta z innymi agencjami wczesniej ale zdecydowanie ich polecam bo sa rzeelni i dbaja o pracownikow. a wyplata super , o czasie etc.

#30 yarek

yarek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 08:29

osobiście jestem przeciw takim agencjom bo one na nas zarabiają

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych