Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niekomercyjny program do księgowania - open source.

aplikacja program programy księgowe system księgowy

wróć do serwisu Księgowość 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 R-J

R-J

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 12:06

Cześć

Do napisania tego wpisu skłoniła mnie świadomość tego jak mało, jest darmowych programów do księgowania, "lex-optimus" to projekt hostingowany na GitHub. Warto się temu przyglądać, ale projekt dopiero jest w budowie niekomercyjny program do księgowania i otwarte źródła aplikacji. Licensed under the LGPL-2.1 License.
Program można uruchomić na każdej platformie systemowej: Microsoft Windows, GNU/Linux, OS X, FreeBSD, Solaris.

Link do projektu : 
github.com/rjopek/lex-optimus

Link do programu : 
github.com/rjopek/lex-optimus/releases/download/demo/lex-optimus.zip

- Rafał 

#2 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 12:54

Mi się znowu dobry program do fakturowania na https://az.pl/fakturowanie/udało znaleźć, działa płynnie, jest łatwy w obsłudze i ściąga dane kontrahentów z gusu

#3 R-J

R-J

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 14:16

Cześć Adamela,

To dobry pomysł, żeby umieścić w jednym miejscu linki do bezpłatnych programów księgowych.

- Rafał

#4 wiekuista

wiekuista

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 15:50

Warto się doradzić znajomych w tym obszarze tematycznym. Moim zdaniem to naprawdę może być całkiem niezłe rozwiązanie :)

Wiedział, że prędzej czy później będzie musiał odejść (dokąd - nigdy nie mówił, a ja przestałam pytać) i dlatego wydawało się, że rzucił całą ostrożność na wiatr. Sama natomiast, zanim go poznałam, nigdy niczego nie rzucałam na wiatr, z ostrożnością włącznie.

#5 Guest_Adam73

Guest_Adam73
  • Goście

Napisano 02 maj 2018 - 08:02

A ja jakiś czas temu, jak jeszcze firma była mniejsza, korzystałem z programów RESET2. Do pewnej ilości dokumentów, pracowników, etc. są zupełnie za darmo. Teraz nawet mają już ERP R2firma, bo kiedyś to musiałem pojedyncze programy mieć do wszystkiego. Natomiast tak sobie już zacząłem z nimi i tak zostałem, i co chwilę przeskakiwałem na wyższą opcję.

#6 Guest_kuba1

Guest_kuba1
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 07:00

R2firmę polecam - korzystam od kilku miesięcy, zero kłopotów i duże usprawnienie codziennej pracy.

#7 Guest_mateusz

Guest_mateusz
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:10

@kuba to chyba jesteś jednym z pierwszych userów r2firmy bo premiera była dopiero w tym roku o ile się nie mylę. coś możesz powiedzieć więcej? szukam informacji ale na razie jest ich b. mało

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: aplikacja, program, programy księgowe, system księgowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych