Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkoła policealna medyczna Słupsk

wróć do serwisu Sektor Publiczny 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 524 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 07:13

Orientuje się ktoś czy w Słupsku działa policealna szkoła medyczna? 

#2 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 344 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 10:20

Działa jak najbardziej . I to niejedna, ale kilka. Ze swojej strony polecam jednak szkołe medyczną Atut:

https://atutszkola.p...zkola-medyczna/

Po pierwsze mają tam wszystkie najważniejsze kierunki. Po drugie szkoła istnieje od wielu lat i nauczyciele uczący w niej posiadają dużą wiedzę i doświadczenie (nauczyciele zawodowi normalnie pracują w swoich zawodach).Po trzecie mozna tam odbyć sensowne praktyki w miejscach pracy, a właśnie praktyki są najważniejsze bo na nich człowiek uczy się najwięcej.

Pozdrawiam. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#3 mistif

mistif

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 09:42

Powiem Wam szczerze, ze ciekawie sie zrobilo na rynku edukacyjnym. Jeszcze kilka lat temu nietrafiony wybor jesli chodzi o wyksztalcenie potrafil sie ciagnac za nami calymi latami. Na szczescie niektore placowki wyszly temu naprzeciw. Moja znajoma wlasnie zostala nie jako zmuszona do zmiany swojej profesji. Firma w ktorej pracowala dobre kilkanascie lat splajtowala .. a w okolicy nie ma zadnych wiekszych perspektyw odnosnie jego wyuczonego zawodu. Z tego co mi pokazywala na jednej ze stron https://zak.edu.pl/a...-jak-go-zdobyc-to zawod medyczny mozna juz zdobyc w ciagu dwoch lat. Oczywiscie nie mam tutaj na mysli zostania lekarzem .. bardziej chodzi o kwestie zwiazane z opieka medyczna. Sprawa wyglada o tyle ciekawie, ze ten kierunek otwiera nowe mozliwosci bo dajmy na to w miedzyczasie mozna zaczac uczyc sie wybranego jezyka obcego by po zdobyciu odpowiedniego doswiadczenia wyjechac gdzies zagranice. Ofert na tego typu prace jest naprawde mnostwo wiec zycze jej z calego serca sukcesu.

#4 Guest_sebisia

Guest_sebisia
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 18:01

Powiem Wam szczerze, ze ciekawie sie zrobilo na rynku edukacyjnym. Jeszcze kilka lat temu nietrafiony wybor jesli chodzi o wyksztalcenie potrafil sie ciagnac za nami calymi latami. Na szczescie niektore placowki wyszly temu naprzeciw. Moja znajoma wlasnie zostala nie jako zmuszona do zmiany swojej profesji. Firma w ktorej pracowala dobre kilkanascie lat splajtowala .. a w okolicy nie ma zadnych wiekszych perspektyw odnosnie jego wyuczonego zawodu. Z tego co mi pokazywala na jednej ze to zawod medyczny mozna juz zdobyc w ciagu dwoch lat. Oczywiscie nie mam tutaj na mysli zostania lekarzem .. bardziej chodzi o kwestie zwiazane z opieka medyczna. Sprawa wyglada o tyle ciekawie, ze ten kierunek otwiera nowe mozliwosci bo dajmy na to w miedzyczasie mozna zaczac uczyc sie wybranego jezyka obcego by po zdobyciu odpowiedniego doswiadczenia wyjechac gdzies zagranice. Ofert na tego typu prace jest naprawde mnostwo wiec zycze jej z calego serca sukcesu.

W punkt to napisałeś. Teraz  nie ma problemów nie tylko z przekwalifikowywaniem się szybkim ale i ze zrobieniem - i to nawet za darmo ( np w szkołach Cosinusa) liceum czy szkoły policealnej zaocznie czy wieczorowo. Świetne rzwiązanie dla tych, którzy wypadli z systemu edukacji z ronych przyczyn, czasem nawet niezaleznych od nich, a potem chcą wrócić ale obowiązki , praca  uniemożliwiają  nauke w normalnym trybie. Córka mojej kolezanki tak zrobiła w Cosinusie własnie i liceum i szkołe policealna i tak jak piszesz właśnie - medyczną. coraz modniejsze czy poszukiwane kierunki. Fajna sprawa bo została opiekunką osób starszych i najpierw bez przeszkód znalazla prace w Polsce a teraz juz jest zagranicą i swietnie zarabia. A szkoła w Słupsku jest na miejscu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych