Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sklep internetowy

wróć do serwisu Kadry 77 odpowiedzi w tym temacie

#41 WannaKnow

WannaKnow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 08:08

Na pewno warto postawić na porządną stronę internetową i pozycjonowanie :) 

#42 Kulka974

Kulka974

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 17:53

Zgadzam się z poprzednikiem w zupełności. Widać, że zna się na rzeczy.

#43 Cukieras

Cukieras

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 19:26

Sklep internetowy to nie taki prosty temat. Trzeba mieć w tym jakąś wiedzę początkową.

#44 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 620 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 20:52

Również posiadam własny sklep internetowy, był on robiony specjalnie pode mnie, według moich wytycznych. Ponieważ wierzę, że dobre podłoże skutkuje późniejszymi zyskami, to tworzenie sklepów internetowych zostawiłem dla specjalistów od https://solv.pl/sklepy-internetowe/

#45 Redken

Redken

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 07:28

Przede wszystkim należy zacząć od dobrze zrobionego fanpage'a na FB. Później można zainwestować w reklamy na facebooku właśnie :) Moim zdaniem social media to szybka i łatwa droga dotarcia do swojej grupy docelowej.

#46 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 620 postów

Napisano 11 sierpień 2018 - 13:00

Mój sklep internetowy został stworzony w firmie https://solv.pl, ta agencja interaktywna posiada ciekawą ofertę, dzięki której można bez problemu stworzyć wymarzony sklep, tak by był on jak najbardziej funkcjonalny. 

#47 SzonMendi

SzonMendi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 16:27

a ma ktoś z Was własny sklep internetowy? Bo ja właśnie się zastanawiam nad założeniem :) 

#48 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 13 sierpień 2018 - 22:50

Sklepy internetowe to nie takie proste jak się wydaje, więc z założeniem też jest sporo rzeczy do ogarnięcia. Potem prowadzenie wydawałoby się proste, ale sama kwestia założenia strony, poprawnego działania to już sporo pracy, a do tego jeszcze pozycjonowanie.

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#49 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 436 postów

Napisano 17 sierpień 2018 - 14:09

Witam. Prowadzę sklep internetowy i szukam skutecznych narzędzi marketingowych. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi. 

Najskuteczniejsze – w mojej skromniutkiej opinii oczywiście – ale i najbardziej „naturalne” z punktu widzenia klienta będzie to, jak wysoko Twoja strona wypadnie w wynikach wyszukiwania Google. Parę osób powiedziało tu już o pozycjonowaniu i jest to dokładnie to, co teraz mam na myśli. Chodzi o działania, które sprawią, że nasza strona „skoczy” o parę pozycji w górę i uda jej się tam utrzymać. No tyle, że nie jest to wcale proste zadanie – dla kogoś, kto nie ma wiedzy w temacie to, czy jest strona jest wyżej albo niżej może wyglądać jak wynik działań jakichś skrzatów. Bądź dobrego lub złego dnia pracowników Google’a. Ale jednak da się na to wpływać – a służy temu optymalizacja strony pod seo. Chodzi o to, żeby nasza strona jak najprzychylniej odbierana była przez algorytmy wyszukiwarek. Do zaplanowania takich działań trzeba jednak dużo wiedzy, więc nie brałbym się za to samodzielnie. Raczej warto zwrócić się do specjalistów, którzy w siedzą w tym temacie – jak choćby ci tutaj https://www.semtec.p...malizacja/#opis . Przeprowadzą odpowiednie analizy dotyczące tego, co i dlaczego niedomaga w kwestii pozycjonowania, a potem zajmą się rozwiązywaniem tego problemu. Pamiętać należy tylko, że są to działania długofalowe i trzeba się nastawić na to, że efekty przychodzą dopiero wraz z czasem.

#50 Justyna21

Justyna21

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 10:59

Patka79 zgadzam się z Tobą, pozycjonowanie stron internetowych jest bardzo istotne. Uważam jednak, że w dzisiejszych czasach równie ważne jest stworzenie odpowiedniej identyfikacji wizualnej firmy, jej filozofii oraz dostosowanie metod promocji do rodzaju oferowanych produktów, sezonowości i konkurencyjności. 
Inaczej reklamuje się materace plażowe, inaczej ubrania, a jeszcze inaczej meble. 
Warto zastosować szeroką metodę promocji: Adwords + pozycjonowanie + social media. Dodatkowo w niektórych dziedzinach dobrze wypada promocja marki na współpracy z influencerami, blogerami itp. 

W firmie, której ja pracuję pomagają w marketingu internetowym Green Parroci z Warszawy. Mogę ich śmiało polecić: https://greenparrot.pl/.

#51 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 593 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 20:14

Samo otwarcie sklepu internetowego to nie wszystko. Chcąc zapewnić sobie na nim ruch, trzeba zadba o odpowiednią reklamę. Nie mając o niej zielonego pojęcia, dobrze jest skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, takiej jak https://fabrykamarketingu.pl/ (w swojej ofercie posiada między innymi pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google,  czy Content Marketing).

#52 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 936 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 08:18

Dokładnie. Trzeba zadbać o promocję.

Always look on the bright side of life!

#53 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 14:30

Ja prowadzę sklep internetowy, na platformie magento i teraz reklamę prowadzi mi ta sama firma która go projektowała, fastwhitecat z Wrocławia. Są skuteczni i mają duże doświadczenie w branży tak że mogę ich polecić, można na nich liczyć.

#54 taszek

taszek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 17:21

Z całą pewnością w Sieci znajdą się informacje w tym temacie. Nie powinno być z tym większych trudności.

Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć  

#55 kaja87

kaja87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Napisano 29 sierpień 2018 - 08:13

Sklep internetowy plus pozycjonowanie i prowadzenie bloga na przykład. Zwiększa ruch na stronie i daje dużo możliwości jeśli chodzi o zbyt. Trzeba to robić z głową tylko.

#56 michal1982

michal1982

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 12:19

Jak szukasz kogoś kto zajmuje się pozycjonowaniem to sprawdź ich https://1stplace.pl/...wanie-katowice/

#57 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 12:03

mam pytanie, jaki trzeba mieć internet aby móc prowadzić bloga i fanpejdża? Bo muszę zmienić i szukam taniej oferty, a udało mi się znaleźć z A2Mobile za 19.90 całkiem dobrą W a2mobile Internet dajemy najlepiej! U nas nie masz limitu ilości transferowanych danych. Stosujemy jedynie ograniczenia prędkości.

0-5 GB - brak ograniczeń;
5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s
10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s
powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s

i to bez transferu danych.

Myślicie że wystarczy?

#58 kubamulawka

kubamulawka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 wrzesień 2018 - 22:34

Narzędzia internetowe? Czyli co konkretnie masz na myśli? 

#59 sever

sever

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 09:39

Wszystko zależy od branży i konkurencji. Podstawą jest oczywiście  pozycjonowanie, które jest długie i czasochłonne. Musisz wybrać frazy, które mogą wpisać potencjalni klienci. Na poczatek radzę wybrać te mniej konkurencyjne. Wiadomo, że np wpisując hasło to wyświetlą Ci się duże sieci i sklepy, z którymi nie masz szans  walczyć ani się przebić. Dwa to możesz skorzystać z płatnych reklam google. Nie wychodzi to tanio ale  efekty widać od razu. Oszacować możesz plus minus czy jest zainteresowanie tym co oferujesz. A po trzecie to trzeba być aktywnym w mediach społecznościowych i tam przedstawiać i reklamować swoją ofertę. Jak w każdym biznesie trzeba ogólnie szukać niszy coś czego jeszcze nie ma, albo jest tego mało na rynku. http://www.street-shop.pl

#60 dolanbikes

dolanbikes

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 październik 2018 - 21:09

Interesuje mnie współpraca z firmą, która będzie dla mnie tworzyła nowe urządzenia elektroniczne. Czy znacie tę firmę? https://perspectivasolutions.com/pl_PL chciałabym poznać Wasze opinie na jej temat, jeśli mieliście okazje z nią współpracować. Jestem w fazie startupu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych