Skocz do zawartości

Dobry Adwokat Lublin - szukam (prawo karne)

adwokat lublin dobry tani

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_katarzyna

Guest_katarzyna
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 19:06

polecam gorąco mecenasa Samulaka, jest naprawde dobry albo i najlepszy. dużo nam pomógł. jestem zadowolona z jego pracy. jest super.

#22 Guest_katarzyna

Guest_katarzyna
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 19:12

sama kożystałam z forum by trafic na tego najlepszego. on nie jest najtańszy ten adw. samulak ale wart jest każdego grosza. w sprawach karnych jest nie zastąpiony. naprawde polecaam. a szczególnie tym co nie wiedzą co zrobic, co mogą zrobić on wszystkim sie zajmie. sama byłam a krawedzi. gorąco polecam.

#23 Guest_katarzyna

Guest_katarzyna
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 19:13

sama kożystałam z forum by trafic na tego najlepszego. on nie jest najtańszy ten adw. samulak ale wart jest każdego grosza. w sprawach karnych jest nie zastąpiony. naprawde polecaam. a szczególnie tym co nie wiedzą co zrobic, co mogą zrobić on wszystkim sie zajmie. sama byłam a krawedzi. gorąco polecam.

#24 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 18 grudzień 2018 - 12:46

Mieliśmy spór z mieszkańcami, którzy posiadają nieruchomości wokół zakładu produkcyjnego powiązanego z branżą chemiczną. W sporze reprezentowała nas kancelaria  https://grzybkowskiguzek.plz dużym powodzeniem i udało się uciszyć niezadowolone sąsiedztwo. Sporo edukacyjnych akcji wprowadziliśmy. Z największymi pieniaczami poszliśmy na noże sądowe, ale udało się wybrnąć pozytywnie.

#25 topadwokat

topadwokat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 styczeń 2019 - 19:39

Polecam w Lublinie adwokata z spraw karnych Łukasz Kazaren. Kancelaria Łukasza Kazarena – to najlepsi adwokaci w Lublinie.

#26 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 20:56

ja polecam konsultację ze świetnym prawnikiem piotrbanczyk.pl, naprawdę jest niezastąpiony!

#27 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 13:01

Dobry adwokat to podstawa w każdej sprawie. Ja osobiście mogę polecić adwokata Piotra Dymka, którego kancelaria znajduje się w Lublinie. Korzystałem z jego usług i mogę powiedzieć że ma on sporą wiedzę i działa bardzo profesjonalnie.

#28 bied

bied

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 marzec 2019 - 17:54

Czy ktoś korzystał z usług adwokata Zenona Wolanina z Lublina

#29 Guest_jannisa

Guest_jannisa
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 19:56

Może kancelaria adwokacka Anny Legieć? Swego czasu prowadziła moją sprawę rozwodową i wiele mi pomogła.. Nie wiem co bym zrobiła gdybym się do niej nie udała.

#30 Guest_Agnieszka W.

Guest_Agnieszka W.
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 01:00

Anna Legieć to idiotka, szczwana, chytra i przebiegła. Miałam ją przydzieloną z urzędu w sprawie rodzinnej, adwokat która nie interesowała się sprawą. Natomiast jak zapytałam ile by wzięła za dodatkowe porady to od razu jej się oczy zaświeciły - nabrała wigoru i zaczęła proponować co byśmy nie ugrały w mojej sprawie. 

Szkoda że jako adwokat z urzędu nie ma prawa pobierać pieniędzy dodatkowo. Ale co tam moralność. Pewnie kredyty same się nie spłacą... 

#31 Guest_Zofia

Guest_Zofia
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 19:06

Trafiłam do Samulaka rok temu, po przeczytaniu tego wątku. Teraz nie mam wątpliwości, że odpowiedzi są USTAWIONE! Kancelaria bierze ciężkie pieniądze i zapewnia o szybkim końcu sprawy, co nijak ma się do rzeczywistości. Na początku kontakt praktycznie non stop, później samemu trzeba się prosić żeby ktoś zrobił zdjęcia akt. Oczywiście rozliczenie w formie success fee istnieje, ale tylko w formie zapisu na stronie internetowej - płacisz za każdy termin. Tyle w temacie Samulaka. Taki sam cwaniak jak ten który mnie oszukał.

#32 Tomasz z Lublina

Tomasz z Lublina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 maj 2019 - 23:41

Ja postawiłem na młodą Panią Adwokat Magdalenę Budzińską z ulicy Wieniawskiej w sprawie rozwodowej i poleciłem znajomemu w sprawie karnej. Miła, sympatyczna, merytoryczna widać że się "chce" co nie jest normą w przypadku adwokatów z "doświadczeniem". polecam http://adwokat-budzinska.pl

#33 Guest_Adrianna

Guest_Adrianna
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 13:15

Przestrzegam przed Latochem z Chopina, ta kancelaria jest pełna młodych niedoświadczonych ludzi do których pan Andrzej ochoczo odsyła każdego klienta. Sam nie chce brać odpowiedzialności za ich działanie, można śmiało stwierdzić że jak młodzi nabroją, to on umywa ręcę od wszystkiego.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: adwokat, lublin, dobry, tani

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych