Skocz do zawartości

samochód za gotówkę czy leasing

wróć do serwisu Księgowość 50 odpowiedzi w tym temacie

#41 ramona

ramona

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 29 styczeń 2020 - 00:44

też w fimie mamy duzo przejazdów, był pomysł auta ale koszt jak dla młodej firmy za duży. Na razie zamawiamy w freeNow i jest ok, tanio i nie mamy problemów. Mają sporo aut i kierowcy są spoko.

#42 lemoniad

lemoniad

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 06 luty 2020 - 08:07

też w fimie mamy duzo przejazdów, był pomysł auta ale koszt jak dla młodej firmy za duży. Na razie zamawiamy w freeNow i jest ok, tanio i nie mamy problemów. Mają sporo aut i kierowcy są spoko.

może zerknij sobie na ofertę leasingową w salonie Carolina Toyota Wola. Oni mają naprawdę korzystne warunki dla firm na leasing

#43 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 680 postów

Napisano 13 luty 2020 - 17:48

Chyba każdy ma taki dylemat, gdy kupuje auto do firmy. Tutaj https://e-wyszogrod....-firmowa/731641 warto sobie zerknąć i poczytać o różnych sposobach finansowania i wybrać taki, który okaże się dla nas najlepszy i najbardziej opłacalny. Zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy posiada odpowiednią ilość gotówki. Jest to jednak bardzo duże obciążenie. 

#44 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 16:53

a jak wyglądają te przejazdy z free now? jak się z nimi rozliczacie? bo u nas w firmie właśnie jedne samochód służbowy to będzie za mało a takie rozwiązanie mogłoby ię sprawdzić, tylko ciekawe jakie mają warunki?

#45 ramona

ramona

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 23:43

a jak wyglądają te przejazdy z free now? jak się z nimi rozliczacie? bo u nas w firmie właśnie jedne samochód służbowy to będzie za mało a takie rozwiązanie mogłoby ię sprawdzić, tylko ciekawe jakie mają warunki?

Płacisz aplikacją, którą trzeba podpiąć pod kartę służbową i gotowe, wiem, że jest też opcja rozliiczania sie przez sap concur jeśli używacie  w firmie to też można się tak rozliczyć

#46 Sparrowek

Sparrowek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 26 marzec 2020 - 09:46

Ja niedawno również zastanawiałem się nad tą kwestią, leasing czy gotówka. Wybrałem pierwszą opcję i bardzo się cieszę z tego powodu, ponieważ obecnie nie zamroziłem sporej sumy gotówki i teraz mogę w coś innego ja zainwestować, a pojawiło się kilka opcji :)

#47 janek65

janek65

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 27 marzec 2020 - 09:27

Korzystaliście https://www.smart-leasing.pl/? Oferują atrakcyjny leasing aut używanych, maszyn rolniczych, samochodów dostawczych i sprzętu IT.

#48 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1111 postów

Napisano 20 kwiecień 2020 - 11:47

Jak masz gotówkę, to kupuj.

#49 borys.rzepicki

borys.rzepicki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 22 kwiecień 2020 - 18:09

Wiedza o branży finansowej „od środka” to często klucz do najlepszej oferty leasingowej. Niewiele firm jest skłonnych aż tak wnikliwie analizować warunki leasingu różnych leasingodawców. Dlatego polecam SOS Leasing https://leasing.sos.pl/. Posiadają dużą wiedzę i kontakty aby odpowiedzialnie zarekomendować odpowiedni leasing także dla twojej firmy.

#50 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 06 maj 2020 - 09:21

Też się właśnie zastanawiam czy się opłaca najem długoterminowy auta. Słyszałem na ten temat sporo pozytywnych opinii i podobno rzeczywiście w wielu sytuacjach takie rozwiązanie może być o wiele lepsze od kupna. Powiedzcie mi co wy o tym sądzicie? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

#51 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14005 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 06 maj 2020 - 20:49

Taki "sondaż" nic ci nie da, skoro słyszałeś wiele pozytywnych opinii.  :rolleyes: 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych