Skocz do zawartości

Zdjęcie

Egzamin na prawo jazdy kategoria B

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 umberto

umberto

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 28 luty 2018 - 13:06

Czy ktoś może niedawno zdawał egzamin na prawo jazdy? Dodam, że chodzi o kat. B, bo na tej zależy mi najbardziej. Na razie nie mam potrzeby aby zdawać prawko na inne kategorie. Ktoś już to może wcześniej przerabiał??

#2 zieba

zieba

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 07:24

Egzamin na prawo jazdy musi być trudny, aby odsiać sito słabych, niedouczonych kierowców, od tych którzy potrafią jeździć. Z drugiej strony jak się patrzy na egzaminy na prawo jazdy w krajach europy zachodniej, to tam jest znacznie łatwiej niż u nas, a wypadków jest mniej. Przyczyna leży więc w kiepskiej infrastrukturze drogowej.

Masz za to duży wpływ na zdanie egzaminu teoretycznego. Pytań po prostu trzeba się nauczyć, nie ma innej rady. W sieci masz wiele portali z których można się nauczyć teorii. Tutaj masz demo: https://www.ltesty.pl/demo/69

Składa się z takiej ilości pytań jak podczas egzaminu czyli 32. Możesz za nie otrzymać w sumie 74 pkt, a zdaje się gdy uzyska się nie mniej niż 68 pkt.

#3 Guest_Afrodyta18

Guest_Afrodyta18
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 13:05

zieba - ja też korrzystalam z Ltestów;) za 14 dni mam egzamin - trzymajcie kciuki!

#4 jurek13

jurek13

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 marzec 2018 - 18:26

ja polecam testy jak i całą stronę internetową zdamyto.pl :) pytania praktycznie takie jak na egzaminie i bogata oferta elearningu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych