Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego RODO stało się najgorszym koszmarem polskiego przedsiębiorcy?

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197460 postów

Napisano 22 luty 2018 - 18:26

„Przedsiębiorco! Przygotuj się na RODO!”. „Uważaj na kary!”. „Małe firmy też muszą wdrożyć RODO!”. Festiwal paniki związany z kończącym się okresem przejściowym między przyjęciem a wdrożeniem unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych trwa w najlepsze, a przedsiębiorcy gorączkowo łapią się każdej deski ratunku, licząc na odnalezienie się w natłoku zbyt ogólnych czy sprzecznych informacji. Czy rzeczywiście RODO powinno spędzać sen z powiek wszystkim przedsiębiorcom i dlaczego jedna zmiana wywołała aż takie poruszenie?

Powrót do artykułu: Dlaczego RODO stało się najgorszym koszmarem polskiego przedsiębiorcy?

#2 Guest_gruby

Guest_gruby
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 18:26

Zdroworozsądkowe podejście to jedno, i chciałbym, by to wystarczyło. Obawiam się jednak, że nastąpi drugie: urzędnicze polowanie na najbardziej idiotyczne bzdury interpretacji - i walenie kar. W końcu urzędnicy są po to, by łupić firmy i zapełniać budżet.

#3 Guest_Bea

Guest_Bea
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 20:07

siper tylko była na 3 szkoleniach i nadal nie wiem co mam zrobic wywaliłam kase i magia, cos tam cos tam ale co nikt nie mwi prowcownikowu=i masz tac to do popisania, kontrahentowi to, masz napisac taki regulamin, masz zg,osśc sie tam a ja przez spól dnia słysze belebele wymaga wieksze anlaizy czas pzrechowywania trzeba zrobić trzeba zrobi,c, mus buc ale co gdzie to magia

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 marzec 2018 - 14:23

RODO to nie dyrektywa (jak ujęto w tekście).

#5 Aligru

Aligru

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 14:25

Czasu trochę minęło, pierwszy szał przeszedł i okazało się, że to RODO to dla przeciętnego Kowalskiego nie jest takie złe. Polecam więcej poczytać o temacie - https://rodotechnologia.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy