Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deklaracje PIT

PIT

wróć do serwisu Księgowość 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Olcia9592

Olcia9592

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 luty 2018 - 17:43

Witam, Czy ktoś mógłby mi pomóc w krótkiej charakterystyce kilku deklaracji PIT. Potrzebuje danych obowiązujących obecnie, a nigdzie na żadnej stronie nie mogę znaleźć inf dotyczących wprowadzenia jakiegoś artykułu. Czy mogę prosić o kilka zdań na temat PIT-ów 4, 11, 16, 28A, 36, 36L, 38? Proszę o pomoc.

#2 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13476 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 06 luty 2018 - 22:22

"Potrzebuje danych obowiązujących obecnie" - a jaśniej to o co ci chodzi, jakie dane masz na myśli, czego nie wiesz ?

#3 Olcia9592

Olcia9592

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 luty 2018 - 12:58

Danych najnowszych z 2017/2018 roku. Pisze prace na temat podatkow i potrzebuje scharakteryzowac podane pity a w zasadzie chcialam sprawdzic czy charakterystyki ktore mam sa zgodne z najnowszymi danymi

#4 Ewa_księgowa

Ewa_księgowa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 07 luty 2018 - 13:21

To chyba słabo szukałaś, na stronie MF są broszury do deklaracji, jak i same deklaracje.

#5 Olcia9592

Olcia9592

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 luty 2018 - 13:51

Szukam czegoś więcej niż fakt, ze np pit16 jest do karty podatkowej i wzór, nie szukam wzoru tylko konkretnych inf kto konkretnie może użyć danego pitu do kiedy itp. Poszukuje dokładniejszych danych, a w zasadzie dane same mam, chciałam tylko porównać czy dane, które posiadam z lat poprzednich nadal obowiązują teraz

#6 Ewa_księgowa

Ewa_księgowa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 07 luty 2018 - 15:51

Akurat kto i do kiedy składa masz na 1 stronie formularza dodatkowo w zakładce PIT-Informacje podstawowe masz właśnie Aloe podstawowe informacje. Zajglądałaś na stronę MF czy oczekujesz podania na tacy informacji.

#7 Olcia9592

Olcia9592

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 luty 2018 - 16:11

Wchodziłam na MF i dane, które podałam w poprzednim komentarzu mam uzupelnione chodziło mi o ogólny szybki opis tego co potrzebuje. Nie chodzi mi też żeby ktoś napisał mi coś konkretnie tylko np podał strone na której znajde coś więcej bo te podstawowe są prawie wszedzie a ja chciałam zrobić obszerniejszy opis dlatego tu napisałam o pomoc ;)

#8 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13476 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 07 luty 2018 - 22:14

Ale jakie "coś więcej" chcesz dostać, przecież to co już masz /a pisałaś o tym kilka razy/, to są podstawowe i jedyne /moim zdaniem/ informacje.

Obszerniejszego opisu raczej nie da się stworzyć, bo trudno wymyślać coś czego po prostu nie ma. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PIT

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych