Skocz do zawartości

Zdjęcie

Meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 20 luty 2019 - 15:17

Oczywiście, że meble na wymiar to o wiele lepsze wyjście, jednak cenowo jest także dość spora różnica, wszystko zależy od "grubości" portfela. Tym powinniśmy się kierować podczas zakupów. Sam polecam, bez względu na to na co się zdecydujemy aby była to kuchnia biała, taka jak tutaj http://astra-meble.c...mijajacy-trend/ , klasyczne wnętrze, wyglądające bardzo nowocześnie. Wiadomo, że trendy powracają i kuchnia w tym stylu zawsze będzie niezwykle popularna.

#22 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 11:05

Myślę, że raczej na wymiar, w ten sposób można dopasować meble do konkretnej przestrzeni. Meble Layman są robione właśnie na indywidualne zamówienie, bardzo dobre, wysokiej jakości. Mogę polecić

#23 Marekk28

Marekk28

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 23:02

Ja również polecę meble kuchenne na wymiar, zanim zamówiłem swój zestaw w Meble Janas miałem dwa komplety z sieciówki, które po kilku miesiącach się rozleciały....Te zamówione nie dość, że są idealnie dopasowane do pomieszczenia to w dodatku jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie, szafki są mocne i porządne eleganckie i funkcjonalne :)

#24 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 709 postów

Napisano 07 maj 2019 - 09:15

Zdecydowanie na wymiar. To najbardziej praktyczne rozwiązanie.

#25 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 08 maj 2019 - 12:33

Jestem tego samego zdania. Nie zawsze takie meble kosztują miliony monet.

#26 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 14:39

A myśleliście o takim rozwiązaniu do kuchni jak hokery? Czy takie meble http://domabc.pl/dom...-do-kuchni,8428 w ogóle cieszą się teraz popularnością?

#27 Guest_Szymon

Guest_Szymon
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 14:06

Gdybym stał przed takim wyborem to zdecydowanie na wymiar. Takie meble zdecydowanie posłużą dłużej, są zazwyczaj dużo lepszej jakości i są po prostu solidniejsze. Firma Wiór Płyt z Wyszkowa niedaleko Warszawy udowadnia że take meble wcale nie muszą być mało konkurencyjne cenowo. Wybierając kuchnie na wymiar mamy też możliwość odpowiedniej i optymalnej aranżacji powierzchni, w przypadku kuchni jest to szczególnie ważne ze względu na ilość rzeczy jaka musi być tam przechowywana. Firma Wiór Płyt to także spore doświadczenie, które sprawia że jakość jest taka dobra.

#28 Marika J.

Marika J.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 czerwiec 2019 - 08:44

Jak na moje oko to wybór gotowy zestaw vs kuchnia na wymiar zależ od pomieszczenia (jego kształtu, wymiarów, ilości okien). Przed remontem kuchni polecam podpatrzeć  różne inspiracje, żeby być na bieżąco z trendami i funkcjonalnością możliwych do zastosowania rozwiązań. 

#29 wazer

wazer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 07 lipiec 2019 - 12:39

Doradzicie jakiś dobry sklep w którym kupię hookery kuchenne? 

#30 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 563 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 10:34

Wazer, zerknij sobie do sklepu Edinos:

https://www.edinos.pl/hokery-kuchenne

W sklepach stacjonarnych powinieneś coś znaleźć ale zwykle o ile jest sporo standardowych krzeseł kuchennych,to bywa problem z oryginalnymi krzesłami takimi jak hookery kuchenne.

Sama ostatnio sobie je przeglądałam bo jestem na etapie planowania kuchni i coraz poważniej zastanawiam się czy nie postawic w kuchni barku na podwyższeniu, przy którym mogłabym postawić kilka wysokich krzeseł.

Fajny jest ten wzor

hoker-industrialny-mistyk-czarny_medium.

ewentualnie ten trochę w stylu retro

hoker-westi-jasnybraz_medium.jpg

#31 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 11:26

Pierwszy ładny, ale mało wygodny. Drugi niestety nie do każdego wnętrza.

#32 radekos

radekos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 15:22

Jeśli się wahacie to zawsze wybierzcie meble na wymiar. To zupełnie inna bajka niż gotowe meble kuchenne, zakupione w sklepach, które nie specjalizują się w zabudowie meblowej. W przypadku mebli wykonywanych na wymiar nie dość, że macie wpływ na kolory, materiały, styl to jeszcze możecie ustalić taki projekt, który dokładnie wykorzysta przestrzeń, najmniejszy jej zakamarek, co - szczególnie w przypadku małych kuchni - jest bardzo istotne. Sam mam właśnie taką niewielką kuchnię i jest bardzo funkcjonalna, bo firma która ją wykonała - Verlani ze Szczecina - super się sprawdziła. Kuchnia wyszła idealnie taka jaką sobie wymarzyłem i do tego wygodnie mi się ją użytkuje.

#33 dlindgren

dlindgren

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Napisano 13 wrzesień 2019 - 16:18

Według mnie lepiej brać na wymiar, wtedy będziesz miał pewność, że idealnie będą pasować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych