Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konstytucja Biznesu 2018 - Rząd przyjął projekt

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671195 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 21:47

Na posiedzeniu w dniu 14 listopada 2017 r. Rząd przyjął pakiet 5 ustaw nazywanych Konstytucją Biznesu. Przyjęty przez Radę Ministrów projekt zakłada m.in 6-miesięczną ,,ulgę na start'', brak konieczności rejestracji działalności o niewielkich przychodach, a także likwidację numeru REGON. Przepisy miałyby wejść w życie na początku marca 2018 r., z wyjątkiem przepisów dotyczących ,,ulgi na start''.

Powrót do artykułu: Konstytucja Biznesu 2018 - Rząd przyjął projekt

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 21:47

Gdzie można znaleźć więcej informacji na temat działalności nierejestrowanej? Czy w ogóle nie trzeba nigdzie zgłaszać takiej działalności? Co po przekroczeniu tego progu? czy w tym miesiącu w którym to przekroczyliśmy trzeba założyć firmę? Co z wystawieniem paragonu/rachunku klientowi? Jak te wszystkie kwestie mają być rozwiązane?

#3 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 08:46

Też mnie to bardzo interesuje

#4 Guest_Jeronimo17

Guest_Jeronimo17
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 10:23

Gdzie można znaleźć więcej informacji na temat działalności nierejestrowanej? Czy w ogóle nie trzeba nigdzie zgłaszać takiej działalności? Co po przekroczeniu tego progu? czy w tym miesiącu w którym to przekroczyliśmy trzeba założyć firmę? Co z wystawieniem paragonu/rachunku klientowi? Jak te wszystkie kwestie mają być rozwiązane?

Dokładne informacje znajdziesz w ustawie o swobodzie działalności gospodarczej. 

#5 Guest_patologia kapitalizmu

Guest_patologia kapitalizmu
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 21:18

co za głupie pytania - robisz co chcesz i nikogo nie pytasz o zgodę. nie płacisz, nie wystawiasz rachunków, zbierasz kasę do kieszeni i czekasz na dotacje jakie ufunduje ci robotnik któremu nic nie wolno a za odezwanie się w pracy musi swoje odpracować bo naraził na straty pracodawcę. solidarni "robotnicy" pod kierownictwem bankstera wykształciucha kreują klasę pasożytów.

#6 Guest_Jean Carlos

Guest_Jean Carlos
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 12:31

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić rachunki, rozpocząć działalność gospodarczą lub jakikolwiek rodzaj pożyczki, uprzejmie skontaktuj się z Jeanem Carlosem na: { Creditplusfinance11@gmail.com lub Whatsapp +16234044993 }

#7 Guest_jack berry

Guest_jack berry
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 15:57

Cześć wszystkim Jestem jack berry po imieniu i jestem bardzo prostym człowiekiem. Pracuję w firmie o nazwie aseiamicrofanance, w tej firmie rozdajemy pożyczki o bardzo niskim oprocentowaniu 3%. Rozdajemy wszystkie rodzaje pożyczek, w których potrzebujesz. Potrzebujemy tylko poważnych kandydatów, więc nie przychodź tutaj i baw się z naszą firmą. Zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem naszego adresu e-mail. Poniżej: E-mail: aseiamicrofanance@gmail.com

#8 Guest_Susan Benson

Guest_Susan Benson
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 07:55

Czy potrzebujesz szybkiej, długiej lub krótkoterminowej pożyczki o stosunkowo niskim oprocentowaniu na poziomie zaledwie 3%? Skontaktuj się z nami teraz za pośrednictwem tego e-maila, aby uzyskać pożyczkę (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)

#9 Guest_Julia mateusz

Guest_Julia mateusz
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 21:16

cześć wszystkim Mam na imię Julia mateusz, jestem tutaj, aby złożyć zeznanie, że otrzymałem kredyt hipoteczny od firmy pożyczkowej Jorge Grace po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców. Potrzebowałem pilnej pożyczki, żeby założyć firmę i złożyłem podanie od różnych pożyczkodawców online, którzy obiecali mi pomóc, ale nigdy nie dali mi kredytu hipotecznego, Oszukowali mnie i zostałem z niczym, Dopóki mój znajomy nie przedstawi mnie pani Jorge Grace, która obiecała mi pomóc i rzeczywiście zrobiła to, co obiecała bez jakiejkolwiek zwłoki. Nigdy nie sądziłam, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałam się z panią Jorge Grace, która obiecała mi pomóc w spłacie kredytu hipotecznego i zmieniła moje przekonanie. Nie wiem, czy w jakikolwiek sposób potrzebujesz prawdziwej i pilnej hipoteki, nie krępuj się skontaktować, pani Jorge Grace za pośrednictwem firmowego e-maila: (jorgegraceloanfirm@gmail.com) powiedz jej, że Julia poleciła ci, Wszystko dzięki jej . Julia mateusz

#10 Guest_GREG OWEN

Guest_GREG OWEN
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 11:04

Uzyskanie uzasadnionej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują do tego rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczenia jest czymś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają pożyczki od legalnego kredytodawcy. Ale wprowadziliśmy tę różnicę w branży pożyczkowej. Możemy zorganizować pożyczkę w wysokości 5000 euro. do 500 000 000 Euro, tak niskie, jak 3% odsetek Prosimy o natychmiastową odpowiedź na tego e-maila: Gregowenloanfirm1@gmail.com Nasze usługi obejmują: 1) Konsolidacja długów 2) Drugi kredyt hipoteczny 3) Pożyczki dla przedsiębiorstw 4) Pożyczki osobiste 5) Pożyczki międzynarodowe 6) Pożyczka na dowolny rodzaj 7) Pożyczka rodzinna E.T.C Brak zabezpieczenia społecznego i brak sprawdzenia wiarygodności kredytowej, 100% gwarancji. Wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć nam dokładnie, czego chcesz, a na pewno spełnimy twoje marzenie. GREG OWEN LOAN FIRM1 mówi TAK, kiedy twoje banki mówią NIE. Wreszcie, finansujemy małą firmę pożyczkową, pośredników, małe instytucje finansowe, bo mamy nieograniczony kapitał. Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania kredytu, skontaktuj się z nami, uprzejmie odpowiedz natychmiast. Informacje kontaktowe firmy Adres e-mail: Gregowenloanfirm1@gmail.com

#11 Guest_Muhammed Emir Harun

Guest_Muhammed Emir Harun
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 10:58

We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs. We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that is the best and safest strategy for our clients.e.t.c DESCRIPTION OF INSTRUMENTS 1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600 2. Currency : USD/EURO 3. Age of Issue: Fresh Cut 4. Term: One year and One day 5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value) 6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2 7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties 8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c 9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760 10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103 11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request. Name: Muhammed Emir Harun Contact Mail :info.financewizardltd@gmail.com Skype: info.financewizardltd@gmail.com

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych