Skocz do zawartości

Zdjęcie

Leasing finansowy samochodu - wartość początkowa

wróć do serwisu Księgowość 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197082 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 21:41

Umowa leasingu stanowi szeroko wykorzystywane narzędzie w prowadzonej działalności gospodarczej, w szczególności jako niskokosztowa możliwość pozyskania środków transportu (zwłaszcza samochodów). Leasing nie jest jednak jednolitą kategorią prawną, toteż w praktyce może przysporzyć wielu trudności przedsiębiorcom.

Powrót do artykułu: Leasing finansowy samochodu - wartość początkowa

#2 Guest_elllo

Guest_elllo
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 21:41

ja wszystkie auta firmowe mam w leasingu, jak sie dobry wybierze to sama przyjemnosc finansowa zwlaszcza

#3 Guest_Jeremi

Guest_Jeremi
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 19:35

Na firmę tylko leasing, wiadomo. Nie ma lepszej opcji. Ja mam dwa samochody wzięte w Auto Idea za naprawdę konkurencyjną kasę i na fajnych warunkach.

#4 Guest_Witek

Guest_Witek
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 20:23

Na firmę biorę auta od jakichś 10 lat. Leasing to najlepsza opcja przy działalności. Pierwsze dwa auta lata temu to były skody. A od 2 lat mercedesy (teraz już 3) wzięte w leasing przy opcji 1% wkładu. Najlepsza oferta na rynku chyba teraz.

#5 Guest_Zdezorientowany

Guest_Zdezorientowany
  • Goście

Napisano 01 marzec 2018 - 16:24

Słyszałem o auto idea. Czy to w łomiankach to tez oni? Mają dobre opinie, pomagają w załatwianiu formalności i podobno krótko to trwa? Ktoś-coś?

#6 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 12:28

Przy leasingu warto zaufać specjalistom, bo samemu ciężko wybrać najlepszą ofertę. Ja jakiś czas temu zdecydowałem się na swój pierwszy dostawczy samochód w leasingu. Pani z Auto Idea w Łomiankach wszystko mi wytłumaczyła i pomogła przy dokumentach. Teraz mam czym jeździć do klientów, a niskie raty mogę dodatkowo wliczyć w koszty uzyskania przychodu.

#7 Guest_Mariano

Guest_Mariano
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 12:20

Dobrze słyszałeś :D Korzystałem z oddziału w Białymstoku i na każdym etapie byli bardzo pomocni. Najlepiej przedzwoń do nich i umów się na wizytę :).

#8 Guest_Artysta

Guest_Artysta
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 18:20

Mnie interesuje też wartość końcowa samochodu po leasingu. Wiadomo, że się traci. Mercedes traci najmniej. Więc chyba jasne co wybieram.

#9 Wiśnicki

Wiśnicki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 09:26

Polecam zastanowić sie nad leasingiem bo nie zawsze jest to taka dobra opcja. Jest wiele doatkowych opłat takich jak"

drogie ubezpieczenie które narzuca Wam firma leasingowa ( jeśli chcecie wybrać własne ubezpieczenie to musicie dodatkowo płacić)

koszt zarejestrowania samochodu

Tak wiec dobrze przeczytajcie sobie umowe. 

#10 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 12:15

To prawda, że przy leasingu jest wiele dodatkowych opłat, dlatego takie ważne jest znalezienie dobrej firmy. Sam zanim się zdecydowałem na Auto Idea, to byłem w pięciu innych firmach. Lepiej trochę poszukać, niż później przepłacać.

#11 Guest_Pawel

Guest_Pawel
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 14:51

Prowadząc działalność leasing jest najlepszym wyborem, bo nie obciąża on zdolności kredytowej. Sam mam samochód w auto idea i zastanawiam się nad kolejnym.

#12 Guest_Rex

Guest_Rex
  • Goście

Napisano 31 marzec 2018 - 19:32

W leasing najlepiej brać samochody, które długo utrzymują cenę np. Mercedesy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych