Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie pożyczki na dowód polecacie w roku 2018

wróć do serwisu Sektor Publiczny 84 odpowiedzi w tym temacie

#81 podatkowy2019

podatkowy2019

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 luty 2019 - 12:57

Jest wiele firm w których bez większych przeszkód można otrzymać pożyczki na dowód, a do tego przez internet. Ja zacząłbym jednak od sprawdzania kosztów takich pożyczek, ponieważ nie wszędzie są one takie same. Pod tym kątem nie znajdziemy tańszej pożyczki niż w banku.

#82 maniekwolszczyk

maniekwolszczyk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 marzec 2019 - 10:06

A miał ktoś z was może styczność z firmą https://salvusmoney.pl/blog/ ? Potrzebuję dość pilnie sporej pożyczki. W banku raczej jej nie dostanę gdyż w młodości trochę nabrudziłem sobie w BIKu. Może są jakieś sposoby aby historia w BIKu moja historia została wyczyszczona? Jeżeli nie to prosiłbym o informacje, jaką firmę polecacie do wzięcia kredytu. Zależy mi przede wszystkim na czasie.

#83 Guest_Pawel25

Guest_Pawel25
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 22:54

Potrzebuję dość pilnie sporej pożyczki. W banku raczej jej nie dostanę gdyż w młodości trochę nabrudziłem sobie w BIKu. Może są jakieś sposoby aby historia w BIKu moja historia została wyczyszczona? Jeżeli nie to prosiłbym o informacje, jaką firmę polecacie do wzięcia kredytu. Zależy mi przede wszystkim na czasie.

Nie znam tej firmy. Szukam miejsca na pożyczkę.

#84 wasinski6

wasinski6

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 23:38

Szukałem takiego tematu. Potrzebuje dobrej i szybkiej pożyczki.

Pamiętaj, w życiu nigdy wszystko naraz nie układa się dobrze, jeśli tak ci się
wydaje, znaczy, że wariujesz.

#85 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano wczoraj, 16:55

Teraz możliwości jest naprawdę dużo, firm pożyczkowych z roku na rok przybywa, co ciekawe dzięki temu pożyczki są tańsze, co akurat mnie cieszy. Można skorzystać na przykład z takiej strony https://monebay.pl za jej pośrednictwem można wypełnić i wysłać formularz, dobrać odpowiednie parametry pożyczki itp. Dobra opcja, to chyba najszybszy sposób na otrzymanie dodatkowych pieniędzy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych