Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie pożyczki na dowód polecacie w roku 2018

wróć do serwisu Sektor Publiczny 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 janicka88

janicka88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 18:05

Zróbmy ranking najlepszych pożyczek i chwilówek na dowód w roku 2018
Prosimy o opinie, plusy minusy wady i zalety.
Instytucje pozabankowe rosną w siłe co widac z roku na rok coraz większy procent udzielania pożyczek online.

Ostatnio natchnolem się na nową stronke dokąłdnie" Porównywarka chwilówek " strona tu szukajpozyczki.pl co sadziecie o porównywarkach i kalkulatorach kredytoweych?

#2 jamal

jamal

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 22:59

mogę polecać MoneyMan i Rapidę, bo z nich korzystałem, nie marudzą długo

#3 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 469 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 23:01

Dla mnie takie podejście co kto poleca jest troszkę niepewne - nigdy nie wiadomo czy obecnie firma daje na tych samych warunkach czy innych. Nie lepiej wejść sobie na porównywarkę chwilówek poszukać czegoś odpowiedniego, porównać z innymi ofertami i wybrać to co jest najlepsze w danej chwili?

#4 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 333 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 07:39

Moneyman: https://www.moneyman.pl/jak-dzialamy- głównie z racji tego,że firma jest dość spora. Nie ukrywają kosztów.Pożyczka kosztuje dokładnie tyle ile jest napisane w regulaminie.

Plusem jest tutaj również promocja dla nowych klientów. W ramach tej promocji można pozyczyć za darmo 1500 zł na okres 61 dni. Nikt nie pobierze nam za to opłat. 

O ile tego typu pożyczek nie opłaca sie brać na rok czy dwa. To na miesiąc czy na dwa miesiące wydaje się to opcją ciekawszą niż bank. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#5 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 283 postów

Napisano 01 luty 2018 - 00:15

Na pewno nie warto zaciągać chwilówek - lepszym, korzystniejszym rozwiązaniem są pożyczki prywatne. Ty bardziej, że na rynku nie brak firm, które zajmują się ich udzielaniem. Jedną z nich jest CONCASH. Można o nim przeczytać na http://prowadze-firm...-ci-je-splacic/

#6 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 08 luty 2018 - 15:41

Ja korzystałem kilka razy z szybkich pożyczek bo akurat potrzebowałem pieniędzy na już i chciałem zminimalizować formalności. .Polecam https://wnet-pozyczka.pl/przetestowałem na własnej skórze i byłem bardzo zadowolony, gdyby mi coś wyskoczyło w przyszłości to też bym ich wybrał

#7 Madman

Madman

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 luty 2018 - 10:05

Najlepsze opinie ma chyba Vivus https://antyhaczyk.b...e-pozyczki.htmlVivus z tego co wiem nie jest zbyt restrykcyjny w kwestii akceptacji wniosków. Przy czym moim zdaniem to jest tylko dla osób, które na chwilę potrzebują niewielkiej kwoty, mają pewny stały dochód i są pewne, że spłacą w terminie, to można taką darmową sobie wziąć na 1 miesiąc, ale poza promocją to warto jednak rzucić okiem jakie jest RRSO takiej pożyczki

#8 Guest_adam289

Guest_adam289
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 16:02

Pożyczkę to biorę bardzo rzadko ale jak już potrzebuję takiej kasy na szybko to korzystam z internetowych wniosków, dużo szybciej można sprawę załatwić i dostać pieniądze na konto bez chodzenia z gotówką po mieście. Przydatne są takie strony jak choćby lowcachwilowek.pl, masz tu łączną ofertę iluś tam firm, nie trzeba osobno każdego parabanku sobie sprwadzać.  

#9 pinik

pinik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 17:16

Ja korzystałem kilka razy z szybkich pożyczek bo akurat potrzebowałem pieniędzy na już i chciałem zminimalizować formalności. .Polecam https://wnet-pozyczka.pl/przetestowałem na własnej skórze i byłem bardzo zadowolony, gdyby mi coś wyskoczyło w przyszłości to też bym ich wybrał

Ja też brałem u nich i rzeczywiście szybko to poszło. Zero problemów, wszystko czarno na białym wytłumaczone więc nie było niedopowiedzeń

#10 ania123444

ania123444

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 25 marzec 2018 - 20:37

Moja mama zawsze miała tendencję do pożyczania dużych kwot... z racji tego miałam złe zdanie o pożyczkach. Jednak w naszym kraju zarobki są jakie są, nie ma co się oszukiwać ;/ Czasem brakuje na coś pieniędzy, wtedy pożyczam, ale rozsądnie. Staram się pożyczać tyle, aby mieć szansę to oddać. Kilka razy korzystałam już z pomocy kredyt1000 i jestem zadowolona. Są naprawdę firmą wartą uwagi. 

#11 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 11:30

Już lepiej wziąć kredyt w sprawdzonym banku.

Always look on the bright side of life!

#12 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 668 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 06:44

Nie polecam żadnych, od pożyczek powinno się trzymać z daleka.

#13 oewonga

oewonga

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 15:59

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy (np. na sfinansowanie wyjazdu majówkowego). Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:

- Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty,

- Elastyczności i kontroli,

- Selektywności - dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=infor.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#14 wiori

wiori

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów
  • LokalizacjaLegnica

Napisano 30 kwiecień 2018 - 10:24

Pożyczki na dowód to swojego rodzaju wygoda, możemy wszystko załatwić z poziomu komputera bez wychodzenia z domu. Ostatnio słyszałam o pożyczce w Kredyt1000, która cechuje się dość długim okresem spłaty, bo aż do 90 dni, fajnie bo można sobie sporą kwotę rozbić na raty np na trzy miesiące i nie wykładać całej gotówki na raz. Dla mnie to ogromna wygoda, bo nie wiem czy byłoby mnie stać na jednorazową spłatę. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych