Skocz do zawartości

Sprawa poza miejscem zamieszkania a opieka nad dziećmi

sprawa sąd opieka dzieci wyłączenie świadek

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 13:45

Witam,
Bardzo proszę o poradę. Zostałam wezwana jako świadek w sprawie założonej przez mojego pracodawcę p-ko mojemu klientowi. Nie pracuję już w tej firmie i nie pamiętam sprawy, wydaje mi się że był to klient, który nawiązywał współpracę z moją firmą, a ja w tym pośredniczyłam. Myślę, że moje zeznania nie mają istotnego znaczenia w przebiegu sprawy. Jestem z Wrocławia, a sprawa ma toczyć się w Warszawie. Uczestnictwo w rozprawie jest dla mnie dużym problemem, ponieważ jestem jedyną osobą, która sprawuje całodzienną opiekę nad dwójką dzieci (jedno w momencie sprawy będzie miało 2 lata, drugie  niespełna 3 miesiące). Młodsze dziecko jest karmione wyłącznie piersią i mam możliwości zostawienia go na dłużej niż 2-3 godziny. Nie wyobrażam sobie również podróży z tak małymi dziećmi ze względu na to, że szczególnie młodsze ciężko znosi podróże. Co mogę w takiej sytuacji zrobić. Czy można złożyć jakiś wniosek o wyłączenie mnie ze sprawy? Zaznaczam, że w piśmie podano, iż stawiennictwo jest obowiązkowe, a uznawane będzie tylko zwolnienie wystawione przez lekarza sądowego.

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17110 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 22 styczeń 2018 - 13:58

Zaznaczam, że w piśmie podano, iż stawiennictwo jest obowiązkowe, a uznawane będzie tylko zwolnienie wystawione przez lekarza sądowego. No i masz odpowiedź, a jak chcesz więcej szczegółów musisz zadzwonić do sądu

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sprawa, sąd, opieka, dzieci, wyłączenie, świadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych