Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Gdzie najchętniej wyjeżdżamy na wakacje?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 113 odpowiedzi w tym temacie

#101 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 20 październik 2020 - 12:52

.

#102 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 17 listopad 2020 - 15:26

W dobrych cenach wakacje all inclusive znajdziesz na stronie wakacyjnapapuga.pl. Super propozycja z gromadzonymi tanimi ofertami wakacyjnymi.

#103 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 518 postów

Napisano 07 grudzień 2020 - 11:27

My natomiast zdecydowaliśmy się postawić na świetną miejscowość nadmorską, jak Dziwnów i już mamy zarezerwowany domek w http://www.morskachatka.pl/ świetnie wyposażone, blisko plaży i z możliwością wyjazdów rodzinnych. Liczymy na udane wakacje i piękną słoneczną pogodę również w tym roku i dajcie znać gdzie ostatecznie wy planujecie się wybrać!

#104 Guest_Alina

Guest_Alina
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2020 - 18:23

Latem co roku jeżdżę nad jezioro Łaśmiady na Mazurach i nocuję w pensjonacie Stara Szkoła. Polecam to urokliwe miejsce ma niepowtarzalny klimat, który sprawia że chętnie tam wracam, choćby na weekend. Miła atmosfera, wygodne pokoje i ciekawe atrakcje.

#105 Guest_Marcelina

Guest_Marcelina
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2020 - 14:08

Ja wysyłam swoje dzieci na zieloną szkołę lub kolonie organizowane przez Biuro Podróży Polonia Travel. Dzieciom zawsze się podoba. Polecam ofertę tego biura.

#106 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 939 postów

Napisano 07 styczeń 2021 - 14:21

W ostatnim czasie nie mamy zbytnio popisu z wyjazdami, ponieważ panuje pandemia, ale mimo to, każdy znajdzie dla siebie jakiś kraj, w którym wypocznie. My w tym roku byliśmy na Dominikanie i było cudownie, mam nadzieję, że jeszcze nie raz tam wrócimy. A jeśli chodzi o płatności, to karta wielowalutowa z rankingu https://wielowalutowe.com/bardzo nam się przydała. 

#107 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 22 luty 2021 - 22:58

Co roku jeżdżę zwiedzać polskie miasta. Zeszłego lata byłam w Poznaniu. Nocowałam w hostelu PETIT - to świetne miejsce na nocleg. Hostel znajduje się w centrum miasta więc wszędzie miałam blisko. Obsługa jest miła, a pokojach jest wifi.

#108 Masert

Masert

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 21 kwiecień 2021 - 11:39

Wakacje zwykle przebywam nad polskim morzem, często jest to Darłówko , to świetne miejsce na wypoczynek, przede wszystkim jest tam duża baza noclegowa, hotele, apartamenty itd, Szeroka plaża, mnóstwo atrakcji: Aquapark, park linowy, tramwaj wodny, rejsy zabytkowym statkiem i inne. Z tego miejsca wynajmujemy domki w Darłówko https://apartamentydarlowko.pl/apartamenty/?p=2

#109 Masert

Masert

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 22 kwiecień 2021 - 09:26

Heja

#110 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 19 maj 2021 - 12:45

W tym roku to raczej jeszcze tylko Polska. Średnio mi się robi robienie w sumie 8 testów dla nas i dzieci. Niech w jednym przypadku wyjdzie pozytywny i po urlopie. W PL nie ma takiego ryzyka. Dopóki to nie będzie jakoś ogarnięte - odpuszczamy wyjazd zagraniczny. Mamy klepnięty na lipiec ten hotel - http://koscierzynaho...pl/restauracja/W tej okolicy jeszcze nas nie było, a na inne kraje przyjdzie czas. Zresztą - lubimy Polskę. 

#111 Mironkrawczyk

Mironkrawczyk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 19 maj 2021 - 13:34

Tegoroczne wakacje planuję spędzić w Sudetach. Macie jakieś miejscówki godne polecenia??

#112 Guest_carl

Guest_carl
  • Goście

Napisano 20 maj 2021 - 21:05

Lubimy zagraniczne tripy najlepiej do krajów śródziemnomorskich, gdzie jest ciepło, a ludzie mają luzackie podejście do życia. W sierpniu lecimy enter air do Grecji, nie możemy się doczekać, bo u nas pewnie nie będzie lata skoro nawet wiosna jest byle jaka

#113 Masert

Masert

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 16 czerwiec 2021 - 08:27

Darłówko to piękna miejscowość, często tam zaglądam w okresie majówki i w czasie wakacyjnym. Korzystam z tej bazy apartamentów Darłówko http://www.apartamentydarlowko.pl/ gdyż są to obiekty wyselekcjonowane o wysokim standardzie i niedaleko plaży. Port jest fajny, dużo atrakcji turystycznych i ciche miejsce

Kontakt do wynajęcia apartamentów 

biuro@apartamentydarlowko.pl 
+48 663 771 170 
ul. Słowiańska 20B

#114 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2021 - 13:53

Ostatnio byłem z rodziną na Mazurach w Pensjonacie Stara Szkoła. Polecam to miejsce, jest świetnie ulokowane, a właściciele zapewniają moc atrakcji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych