Skocz do zawartości

Zdjęcie

pełna księgowość onnline - którą wybrać?

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damiann81

Damiann81

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 18:33

Który platforma do księgowości online jest według Was najlepsza dla początkującego , bez doświadczenia?

Chodzi oczywiście o pełną księgowość w mikro spółce. Z tego co znalazłem są trzy możliwości:

1. systim

2 mksięgowa

3. fakturomania

Proszę o Wasze opinie jeśli korzystacie z któregoś.

#2 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 21 czerwiec 2018 - 08:08

Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem rachunkowym https://www.tmf-group.com/pl-pl/ Istnieje wiele udokumentowanych przykładów na to jak środki spółek są marnotrawione wskutek niewiedzy księgowych. Klasycznym i prostym do zobrazowania przykładem jest zatrudnianie kolejnych osób do działu księgowości w wyniku rosnącej ilości pracy. Ponieważ księgowi wnioskujący o zatrudnienie nowych osób do pracy nie mają bogatego doświadczenia w zarządzaniu pracą innych, restrukturyzacji pracy czy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań IT, statystycznie większość firm z czasem zwiększa wewnętrzne koszty działania działów księgowych. Nadmiarowe zasoby utrzymywane są również na pojedyncze sytuacje natężonego przygotowywania informacji zarządczej. Outsourcerzy, których praca polega na optymalizowaniu czynności księgowych efektywnie wykorzystują pracę księgowych i dzielą zasoby miedzy wieloma Klientami. Ponadto wykorzystują inteligentne skanery, systemy OCR, systemy elektronicznego obiegu dokumentów, mechanizmy automatycznego księgowania, uzyskując wysokie współczynniki wydajności, co przekłada się nie tylko na niższy koszt, ale także na lepszą terminowość i jakość usług.

#3 Guest_Stanisławqs

Guest_Stanisławqs
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 07:43

Ja korzystam z biura M&M Księgi Rachunkowe jak dotąd nie narzekam na ich realizację zadań dla mojej firmy produkującej żywność.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy