Skocz do zawartości

Zdjęcie

pierwsza wizyta kobiety u ginekologa

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 01 styczeń 2018 - 18:28

Moja dziewczyna nigdy nie była u ginekologa i chce się do niego wybrać. Jej najlepsza przyjaciółka wmówiła jej, żeby poszła do faceta, więc mam pytanie raczej do kobiet : czy nie wstydziłybyście się iść do faceta-ginekologa? 

#2 Guest_dominika

Guest_dominika
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2018 - 21:33

Nie, a dlaczego niby? To lekarz specjalista jak każdy inny

#3 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 741 postów

Napisano 03 styczeń 2018 - 00:01

Moja kobieta również chciała iść do faceta, jednak powiedziałem jej, że lepiej czułbym się, żeby poszła do kobiety i się zgodziła, po pierwszej wizycie stwierdziła, że to jest nie prawda, zę kobiety są nie delikatne, może po prostu trafiła na dobrą kobietę, a może to kłamstwo z tymi niedelikatnymi kobietami 

#4 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 00:18

A do kogo poszła Twoja dziewczyna? Może i ja wyślę tam swoją :D

#5 Guest_Marcela

Guest_Marcela
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 12:16

ja tez nie chcialam isc do ginekologa lecz moja ciąża z pizzą mnie zmusiła do tego. Od tamtej pory chodze do ginekologo regularnie, ponieważ sprawia mi to przyjemnosc

#6 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 741 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 20:46

a skąd jesteś? My mieszkamy w Krakowie i jest tutaj ginekolog Róża Sobocińska - http://www.rosemedica.pl/ma duże doświadczenie w swojej branży i jest jednym z najlepszych ginekologów w Krakowie 

#7 AmellA

AmellA

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 12:50

Zgadzam się z stwierdzeniem, że mężczyzna ginekolog jest bardziej delikatny. Może córka sama niech zdecyduje czy chce iść do kobiety czy woli do mężczyzny. Pierwsza wizyta jest na pewno bardzo ważna. Polecam Dr n. med. Macieja Zalewskiego http://www.maciejzalewski.pl/

#8 adamowska

adamowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 07 październik 2019 - 12:58

Chyba różnie z tym bywa, dla mnie ważne żeby był to dobry, kompetentny specjalista który zleci potrzebne badania. Tu http://antykoncepcja...lezy-wykonywac/ czytałam o profilaktyce i nawet jeśli lekarz mi nie zleca badań to sama się o nie upominam

#9 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 731 postów

Napisano 29 styczeń 2020 - 14:45

Ja się tak stresowałam tą pierwszą wizytą, że w rejestracji błagałam babkę, żeby lekarzem była kobieta, bo tak się wstydziłam.

#10 cebulka

cebulka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 01 lipiec 2020 - 11:18

Wiesz co.. Niektóre kobiety się wstydzą swoich miejsc intymnych a niektóre nie. Niektóre po prostu wolą pójść do ginekologa faceta, który podobno jest zazwyczaj bardziej delikatny niż właśnie pójść do kobiety. Ja za to jestem z tych, które jednak boją się pójść do mężczyzny, bo dla mnie to jest niezrozumiałe jak mężczyzna mógłby być lepszy w tym fachu od kobiety.. Także obecnie chodzę do dr Barbary Blicharczyk w Kołobrzegu i jestem bardzo zadowolona.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy