Skocz do zawartości

Zdjęcie

prezent dla dziecka

64 odpowiedzi w tym temacie

#61 modero

modero

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 27 maj 2019 - 07:02

Według mnie najlepszym prezentem dla dziecka będzie czas spędzony wspólnie z rodzicami :) W czasach szybkiego życia czas razem z dziećmi jest bezcenny

#62 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 28 maj 2019 - 14:04

Fajnym np, dodatkiem do prezentu może być bajka zamówiona na https://www.elfibajka.pl/

#63 Guest_Paula

Guest_Paula
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 08:58

Ja polecę Wam sklep internetowy www.wydawnictwomd.pl Prócz pięknie ilustrowanych książek i bajek dla dzieci znajdziecie tam zakładkę ZABAWKI W PROMOCJI gdzie możecie kupić firmowe zabawki w atrakcyjnych cenach

#64 Lucy2000

Lucy2000

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 17:42

Bardzo fajnym pomysłem na sprawienie dziecku prezentu jest zwyczajnie wybranie się z nim gdzieś. Najlepiej w miejsce w którym nie będzie się nudziło a przy okazji oderwie się od komputera i trochę się porusza. Chodzi mi na przykład o coś takiego jak tutaj - https://ancymondo.pl.../kosmiczne-jaja. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie :) 

#65 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 09:23

To prawda, czas spędzony z dzieckiem to najfajniejszy prezent. Ale od czasu do czasu można sprawić dziecku również prezent w postaci zabawki, czy jakiegoś gadżetu. My z mężem zastanawiamy się nad zakupem smart watch dla córki. Ma 8 lat idzie do drugiej klasy szkoły podstawowej i chce być coraz bardziej samodzielna. na smartsafe.pl są dostępne zegarki z lokalizatorem GPS i funkcją dzwonienia i szczerze rozważamy taki zakup jako trochę możliwość sprawdzenia jej w czasie drogi do szkoły oraz jako prezent-dodatek do wyprawki szkolnej. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych