Skocz do zawartości

motywowanie pracowników

motywacja pracownicy

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2017 - 09:31

Jak najlepiej motywować pracowników do pracy?

#2 Guest_polksa

Guest_polksa
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 15:18

jest wiele sposobów, może premie lub pakiety medyczne?

#3 wacława

wacława

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 15:51

oooo, prywatne pakiety medyczne to z pewnością dobry sposób by motywować swoich pracowników do pracy. Mogę to powiedzieć jak u mnie to wygląda, bo ja jak sie zatrudniałam w mojej obecnej firmie to od razu mieliśmy dostęp do lekarzy w medicover. I dało mi to taki spokój bo jak mnie jakiś wirus dopadnie to nie będę musiała czekać kilku dniu by dostać sie do lekarza.

#4 Popkowa90

Popkowa90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 18:09

A skoro już o pracownikach mowa, to w jaki sposób przechowujecie dokumenty związane z ich zatrudnieniem? Czy słyszeliście o zmianach w przepisach dotyczących akt osobowych, jakie zaszły w grudniu 2018 roku? Jeśli nie, to polecam zajrzeć na stronę http://akta-osobowe....zmiany-w-aktach, tam możecie sobie o nich poczytać :) 

#5 jo.ann

jo.ann

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 12:24

Myślę że wybór odpowiedniej motywacji pracowników w dużej mierze zależy od branży w której działasz. Trochę inaczej motywuje się pracownika pracującego w biurze a inaczej np pracownika fizycznego. Warto dostosować swoje działania do ludzi i ich oczekiwań, potrzeb. Jeśli powiesz coś więcej o swojej firmie, pracownikach może trafniej ktoś będzie mógł Ci doradzić :) 

#6 OlafN

OlafN

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaUstka

Napisano 13 kwiecień 2019 - 16:38

W dzisiejszych czasach na pracowników działają inne metody niż 100 lat temu, mimo to wciąż używamy podobnych metod jak w minionym wieku. W tym miejscu polecam książkę Drive

Jak to się dzieje, że ludzie poświęcają tyle godzin i dni swojego życia w służbie organizacji non-profit, rozwijając oprogramowanie Open Source, dodając lub weryfikując wpisy w Wikipedii, często całkowicie za darmo? Jaka siła nimi kieruje? I dlaczego tak trudno czasem wykrzesać z ludzi tę samą energię w miejscu pracy? – o tym jest właśnie „Drive” autorstwa Dana Pinka – bardzo solidna, przepełniona badaniami pozycja, w której przychodzi nam zderzyć się z motywacją typu „kij i marchewka” oraz dużo potężniejszą, mającą moc poruszyć serce Motywacją 3.0.

„Drive” to nieco ponad 230 stron na temat jednego z najważniejszych tematów w ludzkim życiu, to książka pełna konkretu, inspiracji oraz rzetelnych badań i analiz.

#7 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 12:14

jest wiele sposobów, może premie lub pakiety medyczne?

tak, premie czy inne dodatki są fajne, jako docenienie za czas pracy czy wyniki, ale taka stała opieka zdrowotna daje poczucie stabilności, bezpieczeństwa i wiesz, że pracodawcy zależy na tobie jako pracowniku, na twoim zdrowiu. ja pracuję już wiele lat w jednej firmie, mam z całą rodziną pakiety w enelmedzie, za rodzinę dopłacam ale i tak się to opłaca. przy dzieciach świetna sprawa. 

#8 jeżyk

jeżyk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 26 kwiecień 2019 - 18:19

Ja uważam, że doskonałym narzędziem motywacyjnym są szkolenia i kursy zawodowe dla pracowników. Wiele ciekawych propozycji posiada w swojej ofercie SEKA: https://www.seka.pl/.../kursy-zawodowe- są to zarówno przedsięwzięcia stacjonarne, jak i online, każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie.

#9 mancity

mancity

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 27 kwiecień 2019 - 10:06

Różnego rodzaju kursy oraz szkolenia również są dobrą formą motywacji pracowników. Podnoszenie ich kompetencji zawsze wpływa pozytywnie na podejście do swoich obowiązków. https://uprawnieniaelektryka.pl/ uprawnienia SEP również są dobrym sposobem dla elektryków i instalatorów żeby oprócz doświadczenia zdobyć odpowiednie kompetencje w zawodzie. Egzamin który odbywa się po kursie jest potwierdzeniem wiedzy jaką zdobyli.

#10 krevio

krevio

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 17 maj 2019 - 13:09

A może pora wysłać pracowników na szkolenie? Nie mam pojęcia skąd jesteś, ale u mnie w Katowicach dużo jest szkoleń takich jak https://totalexpert....place/katowice/ i sądzę, że tego rodzaju ukłon w stronę pracowników sprawi, że będą nie tylko zmotywowani, ale także i wdzięczni :) 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: motywacja, pracownicy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy