Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moje wymarzone wakacje

76 odpowiedzi w tym temacie

#61 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 07 kwiecień 2019 - 21:25

A znacie jakieś fajne miejscówki all in inclusive nad polskim Bałtykiem? :) Chcemy spędzić miły tydzień lub dwa nad morzem z dzieciakami i znajomymi i szukamy czegoś fajnego i sprawdzonego. Jak na razie bardzo przypadł nam do gustu ośrodek https://magraclub.pl/Jak macie inne propozycje, to bardzo chętnie poznamy.

#62 Kordi33

Kordi33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 10:48

Ostatnio czytałem fajnego bloga na Duabenua, że ciekawą opcją jest wycieczka na bali - Mają również oferty związane z takim wyjazdem i dużo ciekawych atrakcji które można odwiedzić, myślę że warto o tym pomyśleć.

#63 Zuzanka

Zuzanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 24 kwiecień 2019 - 19:22

Mam w planach aktywny wypoczynek. Przedsmak takich wakacji będę mieć już w czerwcowy długi weekend gdyż wybieram się na spływ Dniestrem. Ofertę spływu pontonowego wraz z instruktorami znalazłam w Wytwórni Wypraw. Noclegi w głuszy, wypoczynek na łonie natury jak i możliwość zwiedzania Lwowa to jest to czym ta oferta mnie skusiła.

#64 jadźka

jadźka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 27 maj 2019 - 14:15

wymarzone wakacje to wakacje na bali

#65 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 295 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 12:05

Mnie mocno zainteresowałby taki kierunek, jak cypr all inclusive. Świetne oferty można było spotkać na stronie https://www.clickand...inations/cypruswięc jeśli będzie zainteresowani tak, jak ja to można sobie sprawdzić. Oczywiście wyjazd na wakacje możliwy jest w każdej chwili z racji wyjazdów last minute, które mają super ceny.

#66 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 21:02

Na tą chwilę mówiąc szczerze zwiedzam Polskę. Nie widzę potrzeby spędzania wakacji za granicą, szczególnie, że jest jeszcze tyle ciekawych rzeczy do zobaczenia w Polsce. W tym roku zamierzam udać się do Karpacza. Decyzję pomogły mi podjąć publikowane w tym miejscu: https://www.tourismpoland.pl/artykuły na temat Karpacza i znajdujących się w nim atrakcjach turystycznych.

#67 mariusz86

mariusz86

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 18 czerwiec 2019 - 16:27

Tylko Jurata.

#68 domi.nika

domi.nika

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:03

Poleca artykuł o wakacjach i atrakcjach na Sardynii https://www.9478.pl/...-calej-rodziny/

#69 ramona

ramona

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 26 lipiec 2019 - 15:56

Za kilka dni jadę w góry https://www.sunandsnow.pl/tutaj znalazłam fajny apartament w Krynicy-Zdrój, nigdy tam nie byłam ale dużo słyszałam o tej miejscowości, nasze polskie góry mają swój urok, mam nadzieję, że pogoda dopisze, miejscówkę mamy bardzo fajną, w super okolicy.

#70 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 23 październik 2019 - 17:18

Ja marzę o wyjeździe do Tajlandii. Bardzo podoba mi się tamtejsza kultura i przyroda. W te wakacje byłam nad polskim morzem w Dźwirzynie. Zatrzymałam się w ośrodku www.corect.com.pl. Miło spędziłam weekend i naładowałam baterie.

#71 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 28 październik 2019 - 21:35

jest kilka takich kierunków, które marzą mi się na wakacje, na pewno i wy takie macie. U mnie na pierwszym miejscu jest Norwegia, jednak wiem, że wyprawa w to miejsce musi sporo kosztować, szczególnie jeżeli chodzi o koszty już na miejscu. Warto sobie także ogarnąć tani lot, ja już nawet oglądałam rozkład lotów Norwegian i dałoby się coś w dobrej cenie znaleźć. Musiałabym jeszcze pomyśleć o noclegu i tu jest chyba największy problem. Niektórzy piszą w sieci, że warto postawić na nocowanie pod namiotem:D

#72 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 29 październik 2019 - 15:07

Mi się marzą wakacje na Azorach, ostatnio nawet znalazłam tanie loty tam <3 Cudne miejsce, pełne natury i spokoju.

#73 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 599 postów

Napisano 30 grudzień 2019 - 11:59

Polecam wybrać się do Kolesina.  Byliśmy w tym roku na dłuższych wakacjach ale wybraliśmy się na kilka dni we wrześniu w Polskę, mieijsce poleciła nam znajoma:

Dojazd z Warszawy całkiem spoko.

Ładna okolica nad jeziorem

Smaczna kuchnia, jedna z najlepszych jakie do tej pory jadłem w hotelach

Jak również na miejscu mozna wynająć sobie masaż ;) 

#74 Szambelan

Szambelan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 16 styczeń 2020 - 15:54

Wymarzone to nie mogą być takie zwykłe. To nie może być miejsce do którego można co roku dojechać. Musi być niecodziennie i zaskakująco. Dla mnie taki wyjazd to kierunek Uzbekistan/Kazachstan. Miejsca nietypowe, niezbyt turystyczne i do tego mające naprawdę niezłą historię. I tą niedawną jako byłe republiki radzieckie, ale tą odległą z czasów Jedwabnego Szlaku. Wtedy te kraje stanowiły o potędze innych. Przez nie przechodziły najlepsze dobra i podejmowano tam niezłe kontrakty handlowe. Jak na razie planuje taki wyjazd. Możliwe, że w tym roku się uda. Mam wypatrzoną dość fajna objazdówkę z Wytwórni Wypraw. Bardzo intensywną jak widzę. Na razie sprawdzam sobie ich program i ciągle mnie zaskakuje, co tam mają wpisane ;) 

#75 mordawskitomasz

mordawskitomasz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 22:59

Fajny artykuł na top 5 miejsce na wakacje jest tutaj https://pinbook.pl/t...na-wakacje-2019

#76 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 27 styczeń 2020 - 13:06

Ja w zeszłym roku odbyłam swoją wymarzoną podróż do Wietnamu. Z polecenia znajomej natrafiłam na stronę: https://wczasywazji....ki/wietnam.html i zdecydowałam się skorzystać z ich oferty wycieczek po Wietnamie. Okazało się, że to strzał w dziesiątkę. Miałam okazję zobaczyć najpopularniejsze miejsca i w dodatku pod opieką polskiego przewodnika. Jeżeli zastanawiacie się nad takim wyjazdem to zerknijcie sobie na ich ofertę ;)

#77 Guest_Viki

Guest_Viki
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:28

Moje podróżnicze marzenie spełniłam w tamtym roku, udało mi się polecieć enterem z tui do Grecji. Od razu pokochałam ten kraj i zamierzam co lato do niego wracać. Mieszkańcy są gościnni, a widoki przepiękne. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych