Skocz do zawartości

Podpis kwalifikowany

Podpis kwalifikowany podpis elektroniczny

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_gacek576

Guest_gacek576
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 15:58

Witajcie! Jak się wyrabia podpis elektroniczny? Prowadzę firmę i będzie mi ten podpis potrzebny, ułatwi życie na pewno i trochę czasu zaoszczędzę. Gdzie to można w miarę sprawnie załatwić, jak wyglądają koszty wyrobienia sobie czegoś takiego?

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19035 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 08 listopad 2017 - 16:01

Rozumiem.....zaraz sam wrzucisz reklamę???

Proponuję zapytać wujka Google :)

#3 Guest_arek1456

Guest_arek1456
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 14:51

Podpis z certyfikatem na dwa lata można załatwić przez firmę Netvet, nie trzeba nigdzie do notariusza jeździć i płacić, tylko to oni przyjeżdżają do klienta. Ja zamawiałem usługę do firmy. Zestawy mają różne, najtańszy coś koło 200 zł a ten najdroższy z mikroczytnikiem bliżej 300 zł kosztował.  

#4 martinrekk

martinrekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 13:03

We Wrocławiu to polecę firmę Netvet, oni mi instalowali podpis elektroniczny jakiś czas temu i wszystko działa bezproblemowo. Na stronie netvet.pl/podpis-elektroniczny jest pełne info o tym jak wygląda wyrobienie takiego podpisu i w jakich sytuacjach coś takiego się przydaje, a mam wrażenie że jest dużo mitów na ten temat.

#5 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 21 maj 2019 - 07:36

Jeżeli chodzi o podpis elektroniczny to ja załatwiałem wszystko za pośrednictwem firmy https://netvet.pl/. Przyjechali z odpowiednim oprogramowaniem, zainstalowali co potrzeba, nauczyli mnie krótko co i jak robić. Osobiście jestem bardzo zadowolony z tej firmy i szczerze każdemu polecam.

#6 Raszka

Raszka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 maj 2019 - 13:28

Bardzo fajnie się składa, że dzielicie się doświadczeniami w tej kwestii.

#7 Bogumił Bogumił

Bogumił Bogumił

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 18:52

przestań trolować - sprytnie jak nie wiem co, młode wilczki wrzchaniają sią gdzie się da. Owszem przyjeżdżają - ale za to słono kasują poczytaj najpierw cennik, zresztą po co masz czytać jak sam pisałeś, no nie ? Jakbyś nie był reklamiarzem ale ich klientem to byś napisał ile kasują - włosy dęba stają. Nie to co spółka pmkk z Modlińskiej (www.pmkk.eu) z Wrocławia, która grosza za dojazd nie bierze ! to jest porządna firma !

#8 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 12:59

Ile kosztuje taki podpis?

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Podpis kwalifikowany, podpis elektroniczny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych