Skocz do zawartości

Zdjęcie

Okna PCV - jaki producent

55 odpowiedzi w tym temacie

#41 katarzynka88

katarzynka88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 24 listopad 2019 - 16:21

Dla mnie najlepsze okna z PCV produkuje firma Oknoplast. My mamy 5 lat już okna, rodzice mają 10, a znajomi zamawiali w zeszłym roku. Wysoka jakość i dobra cena. Ładne, szczelne, ciepłe okna na lata. My mieliśmy łatwiej przy wyborze bo rodzice moi je u siebie mają, wiedziałam, że możemy zaufać tej firmie. Nie żałujemy. 

#42 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 501 postów

Napisano 27 listopad 2019 - 16:14

Wydaje mi się, że najlepsze okna można znaleźć w firmie Drutex. Mają mnóstwo udanych realizacji za sobą, no i przede wszystkim dobre opinie, na które na pewno zasłużyli. Zerknijcie sobie na stronę, poszukajcie najbliższego punktu w Waszej okolicy i zamawiajcie!

#43 Guest_adamzo

Guest_adamzo
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 01:23

My mamy zarówno okna jak i drzwi z Worstone z Sochaczewa i bardzo chwalimy sobie nasz wybór. Konkretnie to okna Vetrex, są solidnej jakości, miały przyjemną cenę i sprawdzają się u nas bardzo dobrze, widać to po rachunkach za ogrzewanie, od wymiany okien są one mniejsze.

#44 Sławek0080

Sławek0080

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 10:14

Okna kupuje się raz na długie na lata, dlatego wybierając je, należy kierować się ich jakością i parametrami użytkowymi, a w szczególności izolacyjnością cieplną. Ja ze swojej strony mogę polecić firmę Kapica z opolskiego. Produkują okna PCV w sprawdzonych systemach marki Schuco. To godne polecenia, przemyślane rozwiązania z innowacyjnymi uszczelnieniami, które zachowują swoje właściwości przez dekady.

#45 Atlaska

Atlaska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 kwiecień 2020 - 10:18

A może warto zajrzeć na stronę producenta okien PCV Ekoplast, https://ekoplast-group.com/pl/

Strona ma charakter informacyjny,mamy możliwość za jej pośrednictwem bliżej poznać firmę,jej osiągnięcia i poszczególne produkty.Ekoplast to firma zajmująca się nie tylko produkcją wysokiej jakości okien, ale też ich montażem i serwisem.

#46 Guest_legres

Guest_legres
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2020 - 21:31

My kupiliśmy okna od Raven- polskiego producenta okien opartych na nowoczesnych profilach uznanej firmy SCHÜCO. Okna od nich są wysokiej jakości, solidne i o dobrych parametrach termoizolacyjnych, także sprawdzą się w budownictwie energooszczędnym. My jesteśmy z tych okien w pełni zadowoleni.

#47 rufus

rufus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 20 sierpień 2020 - 08:37

W 2018 roku wstawiałem okna do nowo wybudowanego domu. Architekt, które wynajęliśmy do prowadzenia budowy sam nam zasugerował producenta. Fajnie, że powieliło się to z moim wyborem. Przeglądałem wcześniej oferty kilku firm i na dłużej zatrzymałem się przy katalogu Oknoplast. Spodobał mi się model Koncept, ale jednak nasz architekt zasugerował aby wybrać profil winergetic premium z uwagi na jego nowoczesność i energooszczędność. Jesteśmy już prawie półtorej roku po wprowadzinach i mogę ocenić. Okna są na prawdę dobrej jakości. Fakt najtańsze nie były, ale najdroższe również nie. Z tego co rozmawialiśmy ze znajomymi to wcale nie wyszło nam tak dużo jak sądziliśmy. Potrzebowaliśmy 8 okien standardowych i dwa HST tarasowe. Jestem zadowolony z całości budowy. Mamy dom marzeń. Na prawdę. 

#48 Sławek0080

Sławek0080

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 25 wrzesień 2020 - 13:40

Proponuje zapoznać się z ofertą firmy MarkBud z Łomianek pod Warszawą. Mają w ofercie bardzo dobrej jakości okna na systemach Schuco. Na uwagę zasługują szczególnie energooszczędne i pasywne okna Living https://markbud.pl/okna-pcv-living-md-25. Można je wyposażyć w specjalne pakiety szybowe, które dodatkowo podnoszą izolacyjność cieplną i np. izolacyjność akustyczną, co może być korzystne, jeśli mieszkamy przy ruchliwej ulicy. 

#49 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 14 październik 2020 - 09:05

Ja natomiast uważam, że warto abyście także wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę Domega w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na rozbudowaną ofertę okien, czy także drzwi zewnętrznych o dobrych parametrach. My zdecydowaliśmy się pójść w kierunku OknoPlast i oczywiście cała realizacja wraz z montażem również przez nich przeprowadzona. Tak jak być powinno, a do tego nie było żadnych problemów jeśli chodzi o kontakt telefoniczny, czy także na miejscu. 

#50 Robert7979

Robert7979

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 09 listopad 2020 - 19:33

Zdecydowanie Drutex :-)

#51 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 299 postów

Napisano 26 listopad 2020 - 07:28

My zastanawialiśmy się na początku nad oknami drewnianymi ale doszliśmy do wniosku,ze jest to trochę za droga dla nas inwestycja.W końcu postanowiliśmy na okna pvc. Zamawialiśmy je w firmie Kapica ( tutaj jest ich strona: https://www.kapica.pl/) . Jest to większa firma. Za polecenia bo znajomi kupowali tam okna i byli zadowoleni a my woleliśmy nie wybierać firmy w ciemno. Okna wyglaają bardzo porządnie. Po roku użytkowania jestem również w stanie stwierdzić,że są bardzo energooszczędne oraz dźwiękoszczelne.Mieszkamy blisko torów kolejowych i jak się zamknie okna to zupełnie nie słychać przejeżdżających pociągów.

#52 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 732 postów

Napisano 27 listopad 2020 - 15:58

Okna pcv to okna najtańsze a też szczelne i energooszczędne więc to dobry wybór. Ja teraz myślę nad tym żeby takie https://okna-interno...-duzym-formaciejak tutaj macie u siebie zainstalować. Mam salon ciemny a dzięki nim było by dużo więcej światła. Co myślicie o takich oknach typu fix?

#53 nowebu

nowebu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 grudzień 2020 - 20:44

Jest wielu producentów okien i równie dużo firm oferujących stolarkę okienną. Dobrze jest sprawdzić opinie o samym produkcie i o firmie, które będzie ten produkt montowała. Co do zasady okna będą oknami jak już zostaną zamontowane.

#54 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2020 - 10:33

Polecam okna od rosiek-okna.pl

#55 Sławek0080

Sławek0080

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 13 styczeń 2021 - 13:47

Przy zakupie okien koniecznie należy wybrać sprawdzonego producenta, który dysponuje przetestowanymi systemami okiennymi. Ponadto liczy się profesjonalny, ciepły montaż, bez którego nawet najlepsze okno nie będzie spełniało swoich funkcji. Osobiście mogę polecić firmę Mitbau z Wrocławia która produkuje okna na bardzo dobrych jakościowo i sprawdzonych systemach Schuco. Dodatkowo zapewniają fachowy montaż – szybko, czysto i profesjonalnie.

#56 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2021 - 11:03

od siebie polecam ewanokna.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych