Skocz do zawartości

Zdjęcie

"wczasy pod gruszą" dla emerytów-byłych pracowników

ZFŚS emerytura Swiadczenie przedemerytalne były pracownik-definicja

wróć do serwisu Kadry 41 odpowiedzi w tym temacie

#41 Klaudia W.

Klaudia W.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano wczoraj, 11:15

Klaudia W.

Pod pretekstem niby pomocy przemycasz reklamy, naganiasz klientów nic nie wartym kancelariom/ekspertom, jakież to niemoralne, wstyd!

Myślisz, że emeryta stać na gaże dla ekspertów? człowiek zwraca się na Forum nie bez przyczyny, nie stać go zwyczajnie na płatne porady.

Nieetyczne to zachowanie, podejrzewam, że Nela nie takiej porady oczekuje.

Przemyśl temat

Szanowna Pani,

ODWAGA do takiej AGRESJI wynika zapewne z faktu, że ukrywa Pani swoją tożsamość za internetową ANONIMOWOŚCIĄ. Lecz jeśli pozostała Pani w tym irracjonalnym ataku złości bez powodu jeszcze odrobina zdrowego rozsądku, to proszę się zastanowić, jaki miałabym w tym nieetyczny INTERES, aby podawać linki do kompetentnych ekspertów, tym bardziej, że wypowiedzi tych ekspertów można całkowicie za DARMO przeczytać na różnych profesjonalnych platformach internetowych lub na ich własnych stronach. Lecz skoro moje dobre rady są tu niemile widziane, i za całkowicie bezinteresowną chęć pomocy Pani Neli, bowiem również jestem emerytowaną nauczycielką, spotyka mnie tu taki pozbawiony wszelkiej elementarnej kultury, obowiązującej w poważnych dyskusjach, atak AGRESJI, zaprzestanę dzielenia się w tym miejscu moimi bogatymi doświadczeniami w rozwiązywaniu dokładnie takiego samego problemu, z jakim zmaga się Pani Nela.

Proszę się więc zastanowić, czy aby zabierając w tak agresywny sposób głos w dyskusji, nie zaszkodziła Pani właśnie Pani Neli, której chciałam pomóc. Ale myślę, że doskonale mnie Pani zastąpi… : - )))

Pozdrawiam

Klaudia W.

#42 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano wczoraj, 11:33

Nie ośmieszaj się kobieto.

Nela pomoc otrzymała, twoje 3 grosze poza reklamą byle jakich stron nic nie dały.

Reklamy zamieść w odpowiednim do tego miejscu.

Może dorabiasz do emerytury w ten sposób, kto wie.

Żadna agresja, siedzenie w domu rodzi różne fobie, proponuję zająć się ogródkiem, pieskiem, spacerami.

Taka mała uwaga: na Forum jesteśmy na "ty".

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ZFŚS, emerytura, Swiadczenie przedemerytalne, były pracownik-definicja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych