Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowe technologie w systemach ochrony mienia i danych

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102254 postów

Napisano 07 wrzesień 2017 - 22:44

Profesjonalne usługi bezpieczeństwa podążają za zmieniającym się światem i reagują na wciąż nowe zagrożenia. Ochrona mienia to już nie tylko niezastąpiony ochroniarz i prosty monitoring przemysłowy. Nowoczesne technologie zabezpieczają zarówno mienie, jak i pozwalają uniknąć niebezpieczeństw w świecie wirtualnym.

Powrót do artykułu: Nowe technologie w systemach ochrony mienia i danych

#2 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 22:44

Warto zatrudnić profesjonalistów w tej dziecinie. Moja firma próbowała oszczędzić, później do pomocy było trzeba wziąć Impela. różnica kolosalna

#3 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 09:34

Widziałem jak u nas w firmie goście z Impela montowali sprzet. Teba przyznać że robi wrażenie ta cała technologia, która dysponują wyspecjalizowane firmy

#4 Guest_olaw

Guest_olaw
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 22:53

Po szkoleniach w Impelu otworzyłem oczy na te możliwości. Duża firma więc stać ją na najnowszy sprzęt i technologie

#5 Guest_tomasz

Guest_tomasz
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 20:43

Kamery to nie wszystko. profesjonalna ochrona często więcej niż tylko technologia. Impel udowadnia że obie rzeczy można a nawet trzeba dobrze łączyć

#6 Rosalas

Rosalas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 październik 2017 - 07:40

Moim zdaniem i tak od wielu lat niezawodny jest monitoring , zawsze gdy się coś stanie to się z niego korzysta , oczywiście są co raz to nowsze technologie które jeszcze lepiej pomagają dbać o bezpieczeństwo. Jak już decydujemy się na takie systemy, to najlepiej wziąć profesjonalistów , którzy od lat siedzą w branży i wiedzą co i jak. 

#7 Guest_franel

Guest_franel
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 20:19

No tak, dziś człowiek wsparty jest całą technologią. Skuteczność jest większa niż dawniej widać to po dużych firmach ochroniarskich jak Impel

#8 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 21:54

Potężny postęp widać to firmach ochroniarskich, tych które liczą się na rynku i mają kasę na rozwój jak chocby Impel

#9 Guest_Felix

Guest_Felix
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 11:41

Monitoring to jedno, drugie dobrze wyszkolona załoga. Impel jest firmą która inwestuje w technologie, ale chyba pierwsza na rynku dostrzegła potrzebę zainwestowania również w człowieka

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych