Skocz do zawartości

Wycieczki objazdowe

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 09:04

Według mnie to jedna z lepszych i bardziej efektywnych form wycieczek. Już kilkakrotnie byłem na takich wycieczkach z biura Podróże i Rejsy. Ich organizacja trzyma mnie przy sobie. Dodatkowym plusem są ich atrakcyjne ceny.

#22 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 12:20

Wiele osób tutaj pisze, że lepiej jest samodzielnie sobie organizować wypad.  I moze tak jest, ale jesli chodzi o wypoczynek... Bo jeśli chcemy spędzić czas aktywnie i coś zwiedzić w krókim czasie to jednak lepiej jest zdecydować się na wycieczkę objazdową. Dzięki temu nie będziemy musieli marnować czasu i błądzić aby trafić do poszczególnych miejsc. 

Podobnie jest jeśli lubimy sport i chcemy aktywnie spędzić czas. Zerknijcie sobie na ich ofertę. Organizują rafting nie tylko w Polsce, ale rownież i za granicą. 

#23 kris91

kris91

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 11:54

Polecam taką wycieczkę do stolicy Francji, miasto jest pełne ciekawych miejsc do zobaczenia. A no i przy okazji można też pojechać do Euro Disney Landu.

#24 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2245 postów

Napisano 03 październik 2018 - 13:10

Jeden z ciekawszych celów, jakie mogą was teraz zainteresować - https://logostour.pl/kraje/gruzja

Gruzja jest po prostu niesamowita, a w dalszym ciągu nie jest zniszczona masową turystyką.

Tam równie dobrze można jechać na klasyczne wczasy. Sami również mamy Gruzję wśród wielu celów, jakie chcemy zaliczyć. Wystarczy zerknąć na opisy, na zdjęcia i raczej wszystko jasne ;-) 

#25 Guest_justiw25

Guest_justiw25
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 13:46

ja jestem ogromną fanką wycieczek objazdowych dlatego własnie z końcem stycznia wybieram się na wycieczkę Mozaika Zachodniego Wybrzeża USA z konsorcjum - postanowienie noworoczne CHECK! 

#26 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 02 maj 2019 - 08:50

ja z Konsorcjum byłem na wycieczce Mozaika Izraela i uważam, że była to jedna z lepszych wycieczek objazdowych na których byłem ze względu na bogaty program oraz profesjonalnego przewodnika 

#27 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 19:41

Sprawdźcie sobie ofertę biura Beskidzkie Centrum Turystyki. My z nimi byliśmy na dziewięciodniowej wycieczce w Czarnogórze i to było super, jest co wspominać. Było zwiedzanie, plażowanie, rejs po jeziorze, do tego pyszne jedzenie - sery, oliwki, rakija. Czarnogóra to piękny kraj, warto by ten kierunek był bardziej popularny. Tu macie namiary na wycieczkę https://beskidytrave...lonca-i-oliwek/Zdecydowanie będziecie zadowoleni.

#28 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 134 postów

Napisano 24 wrzesień 2019 - 10:05

Ja byłam w tym roku na wycieczce objazdowej po Andaluzji. Program był dopracowany, wszystko dopięte na ostatni guzik. Sprawdźcie sobie: https://bissole.pl/a...czka-objazdowa/

#29 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 19:20

Najlepiej jest połączyć objazdową formę z imprezami i luźnym stylem - tak właśnie jest z Party Camp, ja lubię zwiedzać ale co za dużo to nie dla mnie dlatego mix właśnie z Party Camp jest idealny

#30 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 643 postów

Napisano wczoraj, 12:42

Kiedyś, to mnie takie wycieczki rajcowały. Dzisiaj to bym po prostu poleżała na leżaku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych