Skocz do zawartości

koszty pośrednie rozliczane ryczałtem

koszty pośrednie w projekcie

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Ewa11

Guest_Ewa11
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 08:59

Realizujemy jako jednostka budżetowa projekt unijny, w którym koszty pośrednie rozliczane są ryczałtem. Ze względu na to, że wysokość kosztów bezpośrednich w każdym miesiącu jest inna to i wysokość kosztów pośrednich nie jest taka sama co miesiac. W kosztach pośrednich są wypłacane dodatki specjalne dla pracowników jednostki. W tym miesiącu wysokość dodatków do wypłaty przewyższa procent wyliczonych kosztów pośrednich. Napiszcie proszę jak dokonujecie wypłaty (część z rachunku projektu i część z rachunku budżetowego, a potem refundacja w kolejnym miesiącu) oraz księgowań.

#2 I_BP

I_BP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 09:15

patrz bardziej całościowo, w poszczególnym miesiącu raz można przekroczyć, a raz wyjdzie ci mniej faktycznych niż wyliczonych procentowo, ciężko sie "wstrzelić" dokładnie w taka wartość jak jest wyliczona we wniosku opłatność, prwowadziłam sobie odrębną ewidencje ile kosztów mam przysługujących a ile wykorzystanych i pilnowałam żeby zmieścić sie w efekcie końcowym

#3 tafon

tafon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 17:29

Nieźle ;) Jestem pewien, że mi się te porady przydadzą :) Dzięki wielkie :)

Miłość gwałciła mnie wciąż jeszcze, byłem udobruchany jak jeszcze nigdy w życiu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych