Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy samochód może zostać odholowany?

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49218 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 06:58

Kiedy samochód może zostać odholowany? Jak się zachować, gdy widzimy jak nasz pojazd jest wywożony przez służby miejskie? Oraz, w jakiej sytuacji odholowane auto przejdzie na własność Skarbu Państwa?

Powrót do artykułu: Kiedy samochód może zostać odholowany?

#2 Guest_opłata za wezwanie holownika

Guest_opłata za wezwanie holownika
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 06:58

OK, zasady odholowania samochodu są w miarę jasne, choć i tak w każdym przypadku to zależy od człowieka, czyli strażnika miejskiego lub policjanta. Niemniej, jak nazwać praktykę stosowaną w wielu samorządach w tym w Warszawie, kiedy to kierowca jest obciążany opłatą za wezwanie holownika, nawet gdy ten nie wyruszy jeszcze w naszą stronę, a Strażnik zdąży go odwołać?

#3 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 09:22

Jak mam się odnieść do odholowania mojego samochodu z parkingu przy bloku w którym mieszkam.Samochód posiada tablice i nie zagrażał w ruchu drogowym,nie stał również pod znakiem zakazu lecz na parkingu osiedlowym,tylko któremuś sąsiadowi nie podobało się że parkuję tam dwa samochody,a jeżdżę tylko jednym.czy straż miała prawo wyholować mi pojazd na parking strzeżony płatny? Proszę o poradę i jakieś info czy taka procedura jest zgodna z prawem Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych