Skocz do zawartości

spowodowanie kolizji po alkoholu

alkohol kolizja

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jola

Guest_jola
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 11:36

Czy jeśli miałem 0,5 promila alkoholu we krwi i spowodowałem kolizję (poszkodowanych brak) to mogę mieć jakieś problemy oprócz zabrania prawa jazdy?

#2 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13452 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 12 czerwiec 2017 - 11:43

jola czy "miałem" :P

możesz

#3 adbams

adbams

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 12 czerwiec 2017 - 13:47

ostatnio kolejnego muzyka zatrzymali za jazde po alko tez chyba jakis wypadek zrobil.. ciekawe jak mocno odbije sie to na jego karierze.. a przeciez wakacyjna trasa koncertowa zaplanowana 

#4 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13452 postów

Napisano 12 czerwiec 2017 - 13:56

kogo?

#5 Guest_DominikW

Guest_DominikW
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2017 - 22:11

Miałem sprawę związaną ze spowodowaniem wypadku pod wpływem alkoholu i nie jest to nic przyjemnego. Dostałem grzywnę 10 000 zł  i zabrali mi prawko na 7 lat. Prokurator wnosił o dożywotnie pozbawienie prawa jazdy i rok więzienia, ale miałem dobrego prawnika i udało się sprawę zakończyć na w miarę na akceptowalnych przeze mnie konsekwencjach adekwatne do przewinienia, ponieważ z mojej strony też nie było odpowiedzialnym posunięciem wsiadanie po pijaku za kierownice. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego prawnika, to warto zgłosić się do adwokat Karoliny Liszki z GP kancelarii, ponieważ jest doświadczona w prowadzeniu tego typu spraw. Adwokat działa na terenie Krakowa, także jak z tamtą pochodzisz to się do niej zgłoś. Nie ma wygórowanych cen, także sprawdź...

#6 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13452 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 09:05

fajna reklama, nie ma co :P

wszystkich pijaków i potencjalnych morderców za kółkiem wybroni!!! ??? żeby później jej rodzinę po pijaku rozjeżdżali :lol: :lol: :lol:

#7 konradd

konradd

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 17 lipiec 2017 - 13:22

Miałem sprawę związaną ze spowodowaniem wypadku pod wpływem alkoholu i nie jest to nic przyjemnego. Dostałem grzywnę 10 000 zł  i zabrali mi prawko na 7 lat. Prokurator wnosił o dożywotnie pozbawienie prawa jazdy i rok więzienia, ale miałem dobrego prawnika i udało się sprawę zakończyć na w miarę na akceptowalnych przeze mnie konsekwencjach adekwatne do przewinienia, ponieważ z mojej strony też nie było odpowiedzialnym posunięciem wsiadanie po pijaku za kierownice. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego prawnika, to warto zgłosić się do adwokat Karoliny Liszki z GP kancelarii, ponieważ jest doświadczona w prowadzeniu tego typu spraw. Adwokat działa na terenie Krakowa, także jak z tamtą pochodzisz to się do niej zgłoś. Nie ma wygórowanych cen, także sprawdź...

Takim jak Ty to powinni odbierać prawo do obrony. Mordercy. Powinieneś zgnić w więzieniu, albo na ciężkich robotach.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: alkohol, kolizja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych