Skocz do zawartości

jak zrobic kurs na prawo jazdy w krakowie?

prawo jazdy prawko kraków nauka jazdy

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Grażyna

Guest_Grażyna
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 10:40

witam, mam 51 lat i nie mam jeszcze prawa jazdy, ale okazalo sie ze musze je zrobic i jest mi potrzebne dosc szybko. czy dla osoby w moim wieku istnieje jeszcze jakas nadzieja ze w ogole zdolam sie naczyc prowadzic samochod? czy w krakowie znajduje sie jakas szkola jazdy w ktorej podejda do mnie z cierpliwoscia i wyrozumialoscia? boje sie ze trafie na kogos kto bedzie na mnie krzyczal i denerwowal sie kiedy cos zle zrobie. prosze o rady, moze ktos tez juz byl w podobnej sytuacji jak ja.

#2 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 790 postów

Napisano 13 czerwiec 2017 - 09:11

Warto sprawdzić ranking szkół jazdy.

Always look on the bright side of life!

#3 wojciechczech

wojciechczech

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 16 czerwiec 2017 - 11:00

jasne, że tak. wiek nie ma większego znaczenia, chyba że masz jakieś problemy zdrowotne, które będą wpływać na trudności w prowadzeniu samochodu, ale wtedy prawdopodobnie po prostu nie mógłbyś dostać prawo jazdy. jeśli jesteś zdrowy to nic się nei martw, zaryzykuj i idź spróbuj. na pewno znajdziesz fajnego instruktora :P

#4 Lynoa

Lynoa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 21 czerwiec 2017 - 10:16

Popytaj ludzi jeżdżących w danej szkole jazdy. Oni najlepiej ci powiedzą co cię może czekać z instruktorami ;)

#5 dafnegal

dafnegal

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 13:57

dobry cierpliwy instruktor to podstawa, który wytłumaczy ale i pokaże nie jednokrotnie gdzie popełniasz błąd, warto popytać ludzi, którzy obecnie jeżdżą i się uczą.

#6 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 11:33

Bardzo fajnie prowadza kurs na prawko w Oesie w Krakowie. Robiłem tam kurs na B i B+E i wszystko poszło gładko  i przyjemnie. Egzamin tez zdany bez problemu. Jeżeli chodzi o instruktora to mogę polecić Michała Łojewskiego 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawo jazdy, prawko, kraków, nauka jazdy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych