Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 138 odpowiedzi w tym temacie

#121 amelia7878

amelia7878

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 29 listopad 2019 - 14:35

Ja osobiście najbardziej lubię Mokotów. Fajne inwestycje ma tam na pewno APM Development, ale nie wiem, jak z dostępnością mieszkań, warto zajrzeć na ich stronę http://apm-development.pl/, tam są dostępne na bieżąco aktualizowane informacje :)

#122 madzia001

madzia001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 17 grudzień 2019 - 14:36

A ja polecam Wolę - dzielnicę bogatą w nowe budownictwo. Oferty takich mieszkań znajdziesz pod adresem https://gethome.pl/m.../warszawa/wola/ Obecnie Wola to centrum nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych. Inwestorzy mocno stawiają na rozwój, budując coraz to nowe osiedla premium oraz centra handlowe. Dodatkowo dzielnica ta sąsiaduje z centrum Warszawy. Same plusy :)

#123 Guest_szaja

Guest_szaja
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 11:43

Ciekawą ofertę ma Home Invest. Mnie się najbardziej podoba oferta apartamentów na Targówku na Oszmiańskiej. Blisko metra, a jednak oddalone od centrum i całego chaosu. Dla mnie to idealne miejsce.

#124 grusz87

grusz87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 27 grudzień 2019 - 19:50

Super się przedstawia ta inwestycja http://marysin4.apm-...lopment.com.pl/, to jest akurat IV etap, ale można już obejrzeć wcześniejsze. Osiedle, jakie tam powstało, jest bardzo fajne, super pomyślane, same budynki wyglądają bardzo ładnie i solidnie. Znajomi mają mieszkanie w I etapie i bardzo sobie chwalą życie tam :) No i dzielnica z dobrą infrastrukturą i komunikacyjnie także bardzo OK :) 

#125 Guest_Tomek27

Guest_Tomek27
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2019 - 20:15

Fajne mieszkanie można zakupić od wwwconstruction na Wawrze. Sam się ostatnio rozglądałem za mieszkaniem i właśnie zdecydowałem się na to od nich z poddaszem i w niskiej zabudowie. Cena jak na taką lokalizację była naprawdę atrakcyjna 🙂

#126 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 680 postów

Napisano 29 grudzień 2019 - 17:15

Na Mokotowie można kupić ciekawe mieszkania. Konkretnie na inwestycji Mokosfera. Zobaczcie sobie tutaj http://www.mokosfera.com/pl/. Jeśli szukacie mieszkania pod wynajem, to jest to idealne miejsce! Blisko są punkty usługowe, sklepy czy tramwaj. Trzeba się spieszyć, bo np. mieszkanie 4 pokojowe zostało już tylko jedno. 

#127 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 798 postów

Napisano 10 styczeń 2020 - 13:50

Polecam zapoznać się z inwestycją na Starej Ochocie. Na Niemcewicza

http://niemcewicza19.pl/

Jest to jedna z niewielu naprawdę dobrych inwestycji w starszych dzielnicach miasta. Może i lokalizacje takie są droższe, ale

lepiej skomunikowane

bliżej jest centrum

oraz jest lepsza infrastruktura osiedlowa: sklepy, szkoły oraz przedszkola. 

#128 Guest_mazur

Guest_mazur
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 10:10

Myślę że Białołęka jest teraz godna uwagi i niegłupie osiedla tam budują, wystarczy spojrzeć na apartamenty ostródzka, to jest fajnie zaprojektowane osiedle, wygląda na kameralną zabudowę

#129 Guest_Warszawiak

Guest_Warszawiak
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 15:21

A ja kocham Bielany. Stąd jestem i tu też kupiliśmy z mężem mieszkanie z inwestycji Metro Park od Home Invest. Lokalizacja jest świetna, bo to dobry punkt komunikacyjny, a sam kontakt z deweloperem to czysty profesjonalizm.

#130 Guest_Ona

Guest_Ona
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 15:22

A ja się na nowo zakochałam w Targówku i właśnie tu z inwestycji Home Invest kupujemy z mężem mieszkanie. Już nie mogę się doczekać, bo lokalizacja jest świetna, a słyszałam same dobre rzeczy o tym deweloperze i mam nadzieję, ze wszystko ułoży się pomyślnie.

#131 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 15:45

Zależy jaka lokalizacja Cię interesuje. Ważne żeby wybrać mieszkanie od sprawdzonego developera, którym jest np. Home Invest. Lokalizacje mieszkań masz np. na Targówku czy Bielanach, a ich oferta na pewno przykuje Twoją uwagę.

#132 Guest_zses

Guest_zses
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 08:13

Wolę zdecydowanie warszawski Mokotów który od lat jest jedną z najbardziej pożądanych dzielnic i bardzo mi się podoba  Moko Concept Apartments bo to taki nowoczesny budynek w którym na pewno będzie się dużo wygodniej mieszkać niż w wielkiej płycie czy starej kamienicy

#133 Amon.Set

Amon.Set

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 28 styczeń 2020 - 21:37

Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy, która zajmuje zarządzaniem nieruchomości. Co możecie powiedzieć na temat https://concordiazn.pl? Czy ktoś z was korzystał z usług tej firmy? Jeżeli tak to proszę was o opinie, bo firma wydaje się solidna. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

#134 Guest_Miksy

Guest_Miksy
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 23:14

warto rozważyć różne miejsca, różne dzielnice – nie ma co się ograniczać, bo może nam uciec fajna oferta; dlatego warto skorzystać z usług biura, np. ja korzystałem z pomocy biura Krupa Nieruchomości, wtedy ma się cały przekrój ofert i wsparcie profesjonalistów

#135 Guest_Łozo

Guest_Łozo
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 23:29

Chociaż ostatnio ceny nieruchomości poszły mocno w górę to jeszcze można znaleźć wolne mieszkania w dobrych pieniądzach na osiedlu pod dębami na Płochocińskiej. To Białołęka więc obrzeża Warszawy, ale mając samochód można w miarę szybko dostać się do centrum.

#136 Guest_COMBO

Guest_COMBO
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 08:49

Gdzie kupić mieszkanie w warszawie ? jakie osiedla polecacie? orientujecie sie jakie ceny są na różnych dzielnicach ? 

Na Targówku, home Invest ma ciekawe oferty. A Targówek to świetna okolica, gdzie dobrze się  mieszka.

#137 klero

klero

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 marzec 2020 - 13:35

ja polecam Ci zajrzeć na te ogłoszenia  https://gethome.pl/m...rszawa/mokotow/   - mają mnóstwo pięknych i nowoczesnych mieszkań w ofercie i cenowo też wypadają korzystnie w tej dzielnicy.  z pewnością miałabyś co oglądać i w końcu znajdziesz swoje wymarzone M 

#138 zbyszek88

zbyszek88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 27 marzec 2020 - 14:43

Ja kupiłem mieszkanie na Wawrze w dość dobrej cenie od wwwconstruction. Do ceterum jest kawałem bo są to obrzeża, ale przynajmniej cena była sporo niższa niż w centrum więc coś za coś. Tutaj przynajmniej mam cisze i spokój czego mi bardzo brakowało :)

#139 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 25 maj 2020 - 07:04

Ja najpierw stawiałem na rynek wtórny, a ostatecznie zdecydowałem się na nowe mieszkanie na Bielanach. Deweloper Home Invest 😉

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych