Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 108 odpowiedzi w tym temacie

#101 ewella82

ewella82

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 15:05

Bardzo fajne inwestycje ma w swojej ofercie deweloper APM Development, my kupujemy od niego nasze nowe mieszkanie, w inwestycji Cristal Park. Myślę, że jak ktoś szuka mieszkania dla siebie w Warszawie, to naprawdę warto zapoznać się z tym, co oni budują, bo są to fajne lokalizacje i w dobrym standardzie, a kontakt z deweloperem i obsługa transakcji - z mojego doświadczenia - bardzo pozytywny :) 

#102 Guest_Mejka

Guest_Mejka
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 11:15

Myślę, że Targówek to niedoceniana okolica, a szybko się teraz rozwija i komunikacja jest dobra. Sama zdecydowałam się na mieszkanie na osiedlu Warszawski Świt od Home Invest. Niedawno ruszyła przedsprzedaż, a ja nie mogę się doczekać, aż tam zamieszkam. Póki co wszystko jest na plus – i lokalizacja i kontakt z deweloperem, tym bardziej, że zaoferowali mi wsparcie doradcy finansowego, który pomoże mi ogarnąć papierki w kwestii kredytowej. Całe szczęście, bo nie mam do tego podejścia…😊)

#103 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 07:55

Apartamenty okopowa 59a nie polecam zdecydowanie tej inwestycji i dewelopera.działka pod inwestycje bardzo mała.Widać ze developer oszczędza na wszystkim. Zupełny brak tolerancji i szacunku dla okolicznych mieszkańców. Ulica dojazdowa do pseudo apartamentów ciagle zablokowana przez koparki,betoniarki,samochody dostawcze bo inwestycja nie posiada zupełnie działki i wjazdu dla maszyn budowlanych. Apartamenty z mikro działka i brakiem bramy wjazdowej to chyba mieszkania socjalne maja więcej udogodnień dla mieszkańców.

#104 TuEmil

TuEmil

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 31 maj 2019 - 12:19

Bardzo fajne inwestycje ma w swojej ofercie deweloper APM Development, my kupujemy od niego nasze nowe mieszkanie, w inwestycji Cristal Park. Myślę, że jak ktoś szuka mieszkania dla siebie w Warszawie, to naprawdę warto zapoznać się z tym, co oni budują, bo są to fajne lokalizacje i w dobrym standardzie, a kontakt z deweloperem i obsługa transakcji - z mojego doświadczenia - bardzo pozytywny :)

Ja polecam Polnord, robią super mieszkania na Wilanowie, przyjaciółka kupiła, jest bardzo zadowolona! Długo się zastanawiała, szukała różnych opcji, ale stanęło na Wilanii

#105 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 08:40

Jest w Warszawie dobre biuro pośrednictwa ze stroną megamieszkania.pl. Nie marnują czasu. Ja znalazłem u nich mieszkanie w ciągu jednego dnia, nawet powiem więcej – to była kwestia jednego popołudnia. Mieszkam już od roku i nie narzekam.

#106 kamil_88

kamil_88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 18:17

Na Żoliborzu również bardzo ciekawa inwestycja - "Dom pod 6" od Napollo.

Cena za m2 baaardzo konkurencyjna jak na tę dzielnicę.

#107 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 358 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 12:29

A może skorzystajcie z  pomocy pośrednika, agenta? W stolicy działa Biarda Estate, to naprawdę  dobra agencja nieruchomosci z Warszawy. Polecam się z nimi skontaktować. Na pewno pomogą. 

#108 Marrr

Marrr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 16:30

Ja przez taką stronkę obido sobie wyszukałem mieszkanie, które mi się spodobało pod względem rozkładu, piętra, okien itd na osiedlu Wilania.

#109 kazimierz67

kazimierz67

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano dziś, 12:31

Jeśli szukasz mieszkania w Warszawie to warto rozejrzeć się na Białołęce, są tam ładne mieszkania, ja własnie zakupiłem tam mieszkanie pomogło mi w tym Biuro Tur Nieruchomości, jestem w trakcie podpisywania umowy, tak wiec polecam każdemu a tu zostawiam namiary :) https://tur-nieruchomosci.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych