Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 114 odpowiedzi w tym temacie

#101 ewella82

ewella82

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 15:05

Bardzo fajne inwestycje ma w swojej ofercie deweloper APM Development, my kupujemy od niego nasze nowe mieszkanie, w inwestycji Cristal Park. Myślę, że jak ktoś szuka mieszkania dla siebie w Warszawie, to naprawdę warto zapoznać się z tym, co oni budują, bo są to fajne lokalizacje i w dobrym standardzie, a kontakt z deweloperem i obsługa transakcji - z mojego doświadczenia - bardzo pozytywny :) 

#102 Guest_Mejka

Guest_Mejka
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 11:15

Myślę, że Targówek to niedoceniana okolica, a szybko się teraz rozwija i komunikacja jest dobra. Sama zdecydowałam się na mieszkanie na osiedlu Warszawski Świt od Home Invest. Niedawno ruszyła przedsprzedaż, a ja nie mogę się doczekać, aż tam zamieszkam. Póki co wszystko jest na plus – i lokalizacja i kontakt z deweloperem, tym bardziej, że zaoferowali mi wsparcie doradcy finansowego, który pomoże mi ogarnąć papierki w kwestii kredytowej. Całe szczęście, bo nie mam do tego podejścia…😊)

#103 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 07:55

Apartamenty okopowa 59a nie polecam zdecydowanie tej inwestycji i dewelopera.działka pod inwestycje bardzo mała.Widać ze developer oszczędza na wszystkim. Zupełny brak tolerancji i szacunku dla okolicznych mieszkańców. Ulica dojazdowa do pseudo apartamentów ciagle zablokowana przez koparki,betoniarki,samochody dostawcze bo inwestycja nie posiada zupełnie działki i wjazdu dla maszyn budowlanych. Apartamenty z mikro działka i brakiem bramy wjazdowej to chyba mieszkania socjalne maja więcej udogodnień dla mieszkańców.

#104 TuEmil

TuEmil

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 31 maj 2019 - 12:19

Bardzo fajne inwestycje ma w swojej ofercie deweloper APM Development, my kupujemy od niego nasze nowe mieszkanie, w inwestycji Cristal Park. Myślę, że jak ktoś szuka mieszkania dla siebie w Warszawie, to naprawdę warto zapoznać się z tym, co oni budują, bo są to fajne lokalizacje i w dobrym standardzie, a kontakt z deweloperem i obsługa transakcji - z mojego doświadczenia - bardzo pozytywny :)

Ja polecam Polnord, robią super mieszkania na Wilanowie, przyjaciółka kupiła, jest bardzo zadowolona! Długo się zastanawiała, szukała różnych opcji, ale stanęło na Wilanii

#105 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 08:40

Jest w Warszawie dobre biuro pośrednictwa ze stroną megamieszkania.pl. Nie marnują czasu. Ja znalazłem u nich mieszkanie w ciągu jednego dnia, nawet powiem więcej – to była kwestia jednego popołudnia. Mieszkam już od roku i nie narzekam.

#106 kamil_88

kamil_88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 18:17

Na Żoliborzu również bardzo ciekawa inwestycja - "Dom pod 6" od Napollo.

Cena za m2 baaardzo konkurencyjna jak na tę dzielnicę.

#107 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 12:29

A może skorzystajcie z  pomocy pośrednika, agenta? W stolicy działa Biarda Estate, to naprawdę  dobra agencja nieruchomosci z Warszawy. Polecam się z nimi skontaktować. Na pewno pomogą. 

#108 Marrr

Marrr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 16:30

Ja przez taką stronkę obido sobie wyszukałem mieszkanie, które mi się spodobało pod względem rozkładu, piętra, okien itd na osiedlu Wilania.

#109 kazimierz67

kazimierz67

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 12:31

Jeśli szukasz mieszkania w Warszawie to warto rozejrzeć się na Białołęce, są tam ładne mieszkania, ja własnie zakupiłem tam mieszkanie pomogło mi w tym Biuro Tur Nieruchomości, jestem w trakcie podpisywania umowy, tak wiec polecam każdemu a tu zostawiam namiary :) https://tur-nieruchomosci.pl/

#110 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 19:54

przy linii metra :)

#111 Guest_DD36

Guest_DD36
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 22:45

Najlepiej jest uciekać ze ścisłego centrum, dlatego warto zwrócić uwagę na bardzo duży potencjał jaki jest w Piasecznie, zwłaszcza mój numer jeden to dom marzen

#112 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 05:26

Broń Boże Wilanów chyba ze stary ale tam nie ma nowych inwestycji. Miasteczko Wilanow jest w dawnym korycie Wisły czyli teren zalewowy i jakakolwiek powódź to Wisła tamtędy poplynie zalewając wszystko. Zreszta wystarczy pogooglowac w internecie hasło woda w garazach i już wiadomo ze wystarczy 2-3 dni opadów i woda jest wszędzie i wszyscy wyjeżdżają autami z garażów żeby ich nie zalało. Na googlu można znaleźć zdjęcia z różnych budów na których widać ze nie trzeba głęboko kopać w ziemi a już pojawia się woda. Sam miałem tam kupić bo samo miasteczko wydaje się bardzo ładne ale jak znalazłem informacje na ten temat to odeszło zainteresowanie. Natomiast co do tramwaju to taka obietnica jest już od dłuższego czasu i nic się nie dzieje, nawet wybudowanie świątyni opatrzności nic nie przyspieszyło w tym zakresie. Ponadto, komunikacyjnie są tam wieczne korki bo jeden wyjazd, a z uwagi na wodę nigdy nie pojawi się tam metro. Mnie jeszcze o wycofaniu się z inwestycji na Wilanowie przekonał artykuł prasowy w którym podano ze największa ilość mieszkań z rynku wtórnego jest właśnie z Wilanowa. W uzasadnieniu podniesiono wdzierającą się wodę, pękanie ścian i pojawiające się grzyby wskutek zawilgoniecia ścian wynikających ze specyfiki terenu. Ja zmieniłem lokalizacje na Służewiec bo komunikacyjnie duża przewaga: alternatywne drogi wyjazdu, linie tramwajowe i PKP Służewiec oraz blisko metro. Do tego jak mi się zmieni miejsce pracy to białe kołnierzyki kupią bo blisko jest zagłębie biurowe domaniewska zwane mordorem.

#113 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 05:32

Większość odpowiedzi to naganiacze dewelopera. Moim zdaniem musisz patrzeć przez pryzmat komunikacji. Jeśli kupisz w popularnych dzielnicach Warszawy to zawsze sprzedasz z zyskiem. Natomiast zakup pod Warszawa tylko i wyłącznie na trasie SKM lub WKD. Inne lokalizacje to strata czasu w dojazdach.

#114 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 12:52

Dwoje moich znajomych kupiło mieszkania na Wawrze od wwwconstruction i sobie chwalą. Szczególnie zadowoleni byli z ceny, nie była zbyt wygórowana. Na okolicę i dojazd do centrum też nie słyszałem żeby narzekali.

#115 margo903

margo903

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano dziś, 10:22

Na pewno fajnie jest mieszkać w centrum Warszawy, jednak koszty są ogromne, a dobrych inwestycji w dzielnicach oddalonych od centrum nie brakuje. Jednym z nich jest osiedle classic, które jest naprawdę dobrze zlokalizowane, bo obok wielu galerii i komunikacja też bliziutko.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych