Skocz do zawartości

Windykacja online

windykacja online dług przedsiebiorca prowadzenie działalności finanse

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 11:53

Czy ktoś wie coś o windykacji online? Szukam serwisu, na którym mógłbym prowadzić windykację samodzielnie...

#2 Adrian2

Adrian2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 21 maj 2017 - 20:21

Ja korzystam z programu do faktur i dokumentów: https://afaktury.pl/ i tam jest funkcja windykacji. Zobacz sam, można przetestować program bezpłatnie. Może właśnie tego szukasz?

#3 Guest_adwokat

Guest_adwokat
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 13:28

Czy ktoś wie coś o windykacji online? Szukam serwisu, na którym mógłbym prowadzić windykację samodzielnie...

Sadinternetowy.pl . Wypełniasz formularz pozwu, załączasz dowody. Pełnomocnik sprawdza pozew i kieruje do e-sądu, do komornika. Do wszystkich spraw masz dostęp online. Wynagrodzenie pełnomocnika stanowią koszty zastępstwa przyznane przez sąd i otrzymuje je jak wyegzekwuje kasę od dłużnika. Lepiej i taniej nie da się. Na nakaz zapłaty czekasz ok 2-3tygodni

#4 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 czerwiec 2017 - 15:14

Odnośnie usług windykacyjnych, warto także zapoznać się z ofertą tej firmy - windykacja warszawa. Moim zdaniem oferują wysokiej jakości usługi w atrakcyjnych cenach. Zobaczcie, może również i w am przyda się ich profesjonalna pomoc w odzyskiwaniu należności od dłużników. 

#5 Guest_krystyna980

Guest_krystyna980
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 11:10

Polecam Finansea.com . Skuteczne rozwiązanie z pełną integracją. Łączą się z systemem firmowym przez co uniknęłam zabawy z jakimiś plikami csv. 

#6 pawelak1

pawelak1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 14:15

Od siebie polecam e-Recovery. Wszystko działo się z automatu, nie musiałem marnować swojego czasu i najważniejsze, pieniędzy. Kosztami windykacji obciążają dłużnika. windykacja.com.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: windykacja online, dług, przedsiebiorca, prowadzenie działalności, finanse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych