Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wyczyścić szyby w samochodzie?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48837 postów

Napisano 10 maj 2017 - 18:32

Jest wiele rodzajów zabrudzeń, jakie mogą znaleźć się na szybach naszych samochodów. Jak dokładnie wyczyścić szyby w samochodzie?

Powrót do artykułu: Jak wyczyścić szyby w samochodzie?

#2 Guest_Przemo

Guest_Przemo
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 18:32

dobrze że napisaliście że do mycia należy uzyć ściereczki bo już chciałem użyć ręki. A nogą też nie można? (nawet w skarpetce?)

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 maj 2017 - 15:26

Najbardziej mi się podoba sformułowanie "przy użyciu właściwego środka". Można takiej porady udzielać w każdej sprawie: wymiana oleju, tankowanie, mycie auta, czyszczenie tapicerki itd itp. Można nawet przenieść to na inne dziedziny życia. Porada, że mucha nie siada!!!!!!! Odkrywcza i profesjonalna.

#4 Guest_emeryT

Guest_emeryT
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 13:37

Umycie szyby to nie problem. Gorzej gdy szyba jest długa, mocno nachylona a tym samym kokpit bardzo długi. Fajnie to wygląda w salonie ale podczas jazdy pod słońce odbicie kokpitu w szybie bardzo zmniejsza widoczność i to tym bardzie im dalej kokpitowi do doskonałej czerni. Niestety mycie tu nic nie pomaga...

#5 Guest_patriota

Guest_patriota
  • Goście

Napisano 21 maj 2017 - 17:29

Slyszalem ze mieszanka wody z woda swiecona pomaga w utrzymaniu czystosci.

#6 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 15:50

Z tym myciem jest tak, że po pierwsze delikatna ścierka do szyb a po drugie, środek profesjonalny a nie clean do okien bo można nawet szybę w aucie, jednak bardziej miękką porysować, ja używam glass cleaner z 3M- już któreś opakowanie z chemiczna-hurtownia zamawiałem i faktycznie ze smugami nie ma problemu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych