Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odwodniona skóra twarzy

wróć do serwisu Księgowość 72 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_niko

Guest_niko
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2020 - 13:11

Zdecydowanie wampirzy lifting, jak tylko go odkryłam i spróbowałam, to wiedziałam, że będę go powtarzała. Na  PRP terapię osoczem bogatopłytkowym chodzę tylko do zaufanego gabinetu WellDerm w Warszawie, gdzie zabieg wykonywany jest w bezpiecznych i higienicznych warunkach przez lekarza. Naprawdę warto skorzystać właśnie z ich oferty, są najlepsi, polecam.

#62 ewelka89

ewelka89

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 21 kwiecień 2020 - 10:31

postaw na dobrze dobrane dermokosmetyki - dobrane przez dermatologa bądź dermokonsultantkę w aptece :)

#63 Karoo87

Karoo87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 27 kwiecień 2020 - 20:49

Słyszałam, że zabieg z osoczem bogatopłytkowym albo mezoterapia z kwasem hialuronowym super nawilża skórę. Sama chętnie bym spróbowała :) Z zabiegów medycyny estetycznej póki co stosowałam tylko botox, zabieg robiłam w zeszłym roku w Poznaniu u dra Rosińskiego w Aestetic Clinic. Byłam bardzo zadowolona z efektów :)

#64 Manuel

Manuel

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 08 czerwiec 2020 - 19:59

Na suchą cerę twarzy polecam krem Physiogel nawilżajacy- jedyny który mi pomaga, a testowałem ich mnóstwo  :)

Agencja hostess Warszawa

#65 Jojo44

Jojo44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 29 czerwiec 2020 - 16:01

U mnie po mezoterapii z kwasem hialuronowym skóra naprawdę świetnie nawilżona i ujędrniona. Sprawdź sobie taki zabieg https://www.klinikas...pl/mezoterapia/ albo jak piszą - osocze bogatopłytkowe, również daje świetne rezultaty :) 

#66 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 771 postów

Napisano 01 lipiec 2020 - 10:42

Jeśli skóra jest bardzo odwodniona to najlepiej iść do kosmetyczki. Dodatkowo warto pić dużo wody i spróbować nawodnić ją od środka. 

#67 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 15 lipiec 2020 - 12:16

Jesli da sie cos samodzielnie zadzialac to fajnie, jesli nie to pozostaje dermatolog. Tak czy siak ja polecam kosmetyki z bielendy i nawilzajaca serie vegan muesli :)

#68 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów

Napisano 20 lipiec 2020 - 08:05

Jeżeli jesteś alergikiem to powinnaś mieć dobrany krem przez kogoś kto widział twoją cerę. Krem który jest dobry dla cery tłustej- u ciebie może wywołać odczyn zapalny.
Nie będę doradzać jaki krem dla ciebie bo nie widzę skóry.
Uważam że bardziej powinnaś wziąść pod uwagę kosmetyki apteczne, lub z lini profesjonalnej dostępnej w sprzedaży np. u kosmetyczki, dermatologa.
U mnie bardzo dobrze sprawdza się krem Mialena:

Nawilża, odżywia oraz zawiera w sobie aktywne składniki, które rzeczywiśćie pozytywnie wplywaja na moja cerę oraz jej stan. 

#69 bomismartu

bomismartu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 lipiec 2020 - 13:45

Wydaje mi się, że w takiej sytuacji najlepiej jest zdecydować się na wizytę u dermatologa

#70 marchella

marchella

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 30 lipiec 2020 - 22:00

Odpowiednia dieta, woda, dobrze dobrane kosmetyki, ja bym polecała jeszcze profesjonalne zabiegi, najlepiej z zakresu medycyny  estetycznej. Mnie na podobne problemy bardzo pomogło osocze bogatopłytkowe, zabieg robiłam w Klinice Sfera u dra Migały. Efekty naprawdę super :) 

#71 allena

allena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 29 sierpień 2020 - 17:19

U mnie super sprawdziło się osocze bogatopłytkowe https://www.wrosinsk...bogatoplytkowe/ Dr Rosiński naprawdę świetnie dobrał zabieg do potrzeb mojej skóry, dzięki czemu jest odżywiona, ujędrniona i zdrowo wygląda :) 

#72 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 04 wrzesień 2020 - 12:28

W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie wykonania zabiegów medycyny estetycznej to koniecznie zwróćcie uwagę na specjalistów z Kliniki Przemian którzy mają takie zabiegi w ofercie jak Osocze bogatopłytkowe kraków z ich pomocą zadbacie o swój wygląd i oczywiście lepsze samopoczucie kiedy wyglądacie dużo młodziej! 

#73 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 771 postów

Napisano 07 wrzesień 2020 - 08:22

Też uważam, że w takich sytuacji konsultacja ze specjalistą jest nieunikniona.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych