Skocz do zawartości

Zdjęcie

Małe i średnie firmy mają problemy z windykacją należności

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197301 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 12:31

Szacuje się, że jedynie połowie małych i średnich firm udaje się samodzielnie odzyskać przeterminowane należności. Prawie 3/4 przedsiębiorców nie korzysta z usług windykacyjnych zewnętrznych firm. Największe problemy z windykacją należności mają firmy handlowe, transportowe, budowlane i przemysłowe.

Powrót do artykułu: Małe i średnie firmy mają problemy z windykacją należności

#2 Guest_tutu

Guest_tutu
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2017 - 12:31

Ja tam skorzystałem z usług KRD i mi pomogli

#3 Guest_Kann

Guest_Kann
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 11:32

Wszystko fajnie tylko 3/4 to, że 3/4 przedsiębiorców nie korzysta, nie oznacza, że nie mają problemów z odzyskiwaniem długów. My też przez lata próbowaliśmy sami, ponieważ kilka razy się nacięliśmy na firmy, które po prostu po podpisaniu umowy nic kompletnie nie robiły. Od dwóch lat korzystamy z pomocy kancelarii mec. Staniszewskiego i jest znacznie lepiej. Natomiast z tego co wiem, mają wejść kolejne świetne przepisy jeszcze bardziej chroniące dłużników. Pytanie, czy wówczas dalej będziemy pisać o tym, ze 3/4 firm nie korzysta, czy że 99/100 ma poważne problemy.

#4 Guest_Antos

Guest_Antos
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 11:21

My korzystamy w firmie z pomocy ICG-Group i odzyskaliśmy już sporo pieniędzy od dłużników. Według mnie w dzisiejszych czasach korzystanie z takich usług to wręcz podstawa dla każdej firmy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych