Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zadbać o samochód na wiosnę i lato?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49507 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 08:50

Wiosną coraz więcej czasu spędzamy na powietrzu, częściej wyjeżdżamy na weekendy za miasto, dlatego po okresie zimowym warto pojechać z naszym autem na stację serwisową, sprawdzić jego stan po zimie i przygotować go na nadchodzącą wiosnę i lato.

Powrót do artykułu: Jak zadbać o samochód na wiosnę i lato?

#2 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 08:50

ja zwykle jeżdżę na pełną diagnostykę i wymianę opon na letnie do premio szer łódź, sam na własną rękę nie robię niczego po prostu ufam specjalistom, osobom, które działają w branży motoryzacyjnej zresztą ja nie znam sie na samochodach zbyt dobrze

#3 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 11:32

o auto staram się dbać cały rok, ale na wiosnę faktycznie jakoś większa motywacja się włącza, teraz sobie z k2 roton do felg kupiłem bo były już w stanie opłakanym i myślałem że nie doprowadzę ich do porządku, ale po użyciu rotonu krwawiły solidnie i wyglądają teraz świetnie, muszę sobie jeszcze do woskowania coś sprawić do nich tylko nie wiem czy lepiej wosk twardy czy taki w płynie kupić to muszę poczytać jeszcze

#4 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2020 - 09:59

Ważne żeby przed przystąpieniem do domowego detailingu zdobyć trochę wiedzy i z głową skompletować sobie środki do pielęgnacji auta. Moim zdaniem dobrym miejscem z cennymi informacjami jest blog www.mrcleaner.pl/blog/. Dodatkowo jak ma się jakieś pytania, to obsługa sklepu mega profesjonalnie doradza w wyborze odpowiednich narzędzi i środków. Moim zdaniem warto tam zaglądać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych