Skocz do zawartości

Księgowość Online

księgowość firma rachunkowość faktury VAT tanio

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 14:28

Witam, chciałam polecić fantastyczną stronę którą znalazłam na internecie: cflowapp.pl
Serwis CFlow to jedyny w Polsce system księgowości elektronicznej, stworzony dla takich osób jak ja, które mają mały biznes i szczerze mówiąc, nie chcą oddać fortunę aby zarządzać podatkami i fakturami. 
Na początku byłam sceptyczna, ale przez 50 dniowy okres próbny kompletnie zmieniłam zdanie: szablony faktur są przystosowane dla każdego przypadku i trzeba tylko je wypełnić (a to naprawdę zajmie mniej niż 5 minut), a serwis także pomaga w przygotowywaniu raportów do organów skarbowych. Świetna usługa jest też administrowanie płatnościami gotówkowymi. 
Po 50 dni byłam taka zadowolona że wykupiłam pakiet C-Pro za 59,99 zł za miesiąc, ale można także zdecydować się na pakiet C-Mini za jedyne 29,99 zł!

#2 Guest_Morka

Guest_Morka
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 22:06

"Szablony faktur są przystosowane dla każdego przypadku" - już samo to budzi moją nieufność. wink.png A co z przypadkami niestandardowymi? Szczerze mówiąc wolę chyba tax care. Też wszystko załatwię online, ale przynajmniej mam pewność, że nic nie namieszałam z braku wiedzy księgowej czy słabej znajomości przepisów, które zmieniają się jak wiemy w szalonym tempie ostatnio. wink.png

#3 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2017 - 11:39

"Szablony faktur są przystosowane dla każdego przypadku" - już samo to budzi moją nieufność. wink.png A co z przypadkami niestandardowymi? Szczerze mówiąc wolę chyba tax care. Też wszystko załatwię online, ale przynajmniej mam pewność, że nic nie namieszałam z braku wiedzy księgowej czy słabej znajomości przepisów, które zmieniają się jak wiemy w szalonym tempie ostatnio. wink.png

Myślę że właśnie dla takich wątpliwości 50 dni są za darmo smile.png

#4 Guest_Morka

Guest_Morka
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2017 - 16:19

No co kto woli oczywiście. Ja nie lubię ryzykować, a jak już mam swoje biuro sprawdzone, to z kolei nie pałam żądzą zmian. Bo i po co. wink.png

#5 Beata4

Beata4

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 maj 2017 - 14:48

Skoro temat bankowości online został już poruszony, to chciałam spytać czy ktoś z Was korzysta z usług księgowości online w banku, w którym ma swoje firmowe konto? Chciałabym dowiedzieć się jak tego typu usługa sprawdza się w praktyce. Dla przykładu opis oferty https://www.ingksiegowosc.pl/ wygląda zachęcająco, natomiast interesuje mnie m.in. na ile sprawnie działają specjaliści przydzielani firmie przez bank - czy nie ma z ich strony opóźnień przy księgowaniu dokumentów albo problemów ze skontaktowaniem się z nimi w pilnych sprawach. Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi. 

#6 Guest_WujGugl

Guest_WujGugl
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 18:58

Dla mnie bez sensu przenosić się z księgowością skoro mam już sprawdzoną (Tax Care), po co zakładać konto tylko dla księgowości.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: księgowość, firma, rachunkowość, faktury, VAT, tanio

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych