Kategorie
Skocz do zawartości

Jaki adwokat od rozwodów najlepszy?

Gość kitka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak szukasz w okolicach Trójmiasta to w Tczewie znam bardzo dobrego i mogę polecić Kancelarię Adwokacką Cejrowski. Prowadził sprawę rozwodową mojej siostry i wszystko zakończyło się po jej myśli.

Na pewno nie kieruj się lokalizacją. Do dobrego adwokata warto pojechać nawet daleko. Lepiej mieć takiego prawnika z daleka i wygrać niż z okolic i przegrać. Mi przy sprawie rozwodowej pomógł adwokat wągrowiec. Proces przebiegł w miarę sprawnie, a co najważniejsze, po mojej myśli.

Zgadzam się, że nie zawsze warto kierowac się lokalizacją. Czasem warto wybrac kogoś z odległego miasta jeśli  ma pomóc nam korzystnie rozwiązac sprawę. Jeśli szukasz dobrej kancelarii to zapoznaj się z ofertą  Legitimus http://prawnikgrodzisk.pl/ . Działają juz od 12 lat na rynku, mają sporo doświadczenie w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw. 

No też nie przesadzajmy, jeśli ktoś szuka z okolic Trójmiasta to nie polecajcie kogoś z drugiego końca Polski? Jaki ma to sens??? Sama jestem z Tczewa i pan Cejrowski może Ci pomóc przy Twojej sprawie rozwodowej. Mi pomógł.

• 4 tygodnie później...

W mojej sprawie bardzo skuteczny okazał się ten specjalista:  www.kalicinski-kancelaria.com także mogę go polecić w 100 procentach.  Na całe szczęście cała sprawa została szczęśliwie rozstrzygnięta na moją korzyść a o to mi najbardziej chodziło. Także jestem bardzo zadowolony z jego usług,  konkretny człowiek. 

• 4 miesiące temu...

No też nie przesadzajmy, jeśli ktoś szuka z okolic Trójmiasta to nie polecajcie kogoś z drugiego końca Polski? Jaki ma to sens??? Sama jestem z Tczewa i pan Cejrowski może Ci pomóc przy Twojej sprawie rozwodowej. Mi pomógł.

Bardzo dobry adwokat.

Pozdrawiam

• 1 miesiąc temu...

Musisz do dobrego adwokata albo kancelarii się z tym problemem wybrać. Kancelaria Antczak ze swojej strony mogę powiedzieć że jest dobra parę razy mnie obsługiwali i wszystko co potrzebowałem uzyskałem do tego sprawę rozwodową wygrałem i też założenia które chciałem uzyskać dostałem. 

• 6 miesięcy temu...
Gość ranking

Jak zajrzycie na Ranking Prawników (prawnikzpolecenia.pl) znajdziecie szeroką ofertę adwokatów i radców prawnych z różnych miast z Polski. Ponadto wybór właściwego prawnika zdecydowanie ułatwią Wam znajdujące się na ich temat opinie. 

• 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja niestety nie polecę z okolic Trójmiasta bo tu nie mieszkam. Bardzo polecam panią Magdalenę Grześkowiak . Jest  to adwokat z Warszawy. Dzięki tej pani wygrałam sprawę rozwodową a w szczególności sprawę o podział majatku .

• 3 tygodnie później...

Jednym ze skuteczniej działających radców prawnych w zakresie spraw rozwodowych jest w Trójmieście Michał Mindykowski. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni kilkunastu lat świetnie sobie radzi ze sprawami rodzinnymi. Sam byłem wdzięczny znajomym, że polecili mi go. Jakbyście chcieli się z nim umówić na wizytę to ma kancelarię w Gdańsku na Uphagena 17/2 (Wrzeszcz).

• 3 miesiące temu...

Dlaczego chcesz najlepszego adwokata, czyzbys chcial(a) dostac jak najwiecej z waszego dorobku? Czy juz nie liczy się dobro osoby ktora kiedyś kochalas/es

Jaki adwokat od rozwodów najlepszy? Czym kierować przy jego wyborze? - Trójmiasto i okolice.

• 1 miesiąc temu...
Gość helcia78
W Łodzi za najlepszego fachowca od rozwodów uchodzi mecenas Cyrański. Sprawdziłam tę opinię osobiście, pan mecenas poprowadził moją sprawę rozwodową. Proces zakończył się pełnym sukcesem. Wygrałam rozstrzygnięcie co do winy męża, ale i wysokie alimenty. A pana adwokata Cyrańskiego polecam każdemu, kto ma sprawę rozwodową.

W przypadku wyboru adwokata do rozwodu, najlepiej kierować się opiniami. Na szczęście teraz z łatwością można  odnaleźć informacje w internecie, a w tym masę opinii o adwokatach. Nie ma ryzyka, że nadziejemy się na kogoś niekompetentnego - od razu to będzie widać po opiniach. Na tej podstawie wybieraliśmy adwokata od rozwodów dla mojej siostry. Trafiliśmy na Kancelaria Prawna Lublin Ubi Ius i zaufaliśmy opiniom z internetu - potwierdziły się ;)

Podobnie jak wielu innym osobom na tym forum w moim rozwodzie pomagał mecenas Cyrański z Łodzi. Bardzo się bałam, czy sobie poradzę w sprawie przeciwko mojemu byłemu mężowi. Postanowiłam skorzystać z porady pana mecenasa. Już w czasie pierwszego spotkania Pan mecenas Cyrański wszystko mi objaśnił i bardzo mnie uspokoił. Uwierzyłam wtedy, że może mi się udać, że nie jestem z góry skazana na porażkę. Postanowiłam wtedy, że powierzę mecenasowi Cyrańskiemu poprowadzenie mojej sprawy. Nie mogłam lepiej wybrać. Pan mecenas podszedł do mojej sprawy z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Był zawsze świetnie przygotowany i bardzo aktywny. Sprawa została w wygrana, sąd stwierdził, że winę ponosi mój były mąż. Dostałam też wysokie alimenty. Najlepsze, co można zrobić, kiedy ma się rozwód, do poprosić o pomoc pana adwokata Cyrańskiego.

• 1 miesiąc temu...

Ze swojej strony mogę polecić adwokat Anne Legieć. Dostałem na nią namiary jak potrzebowałem adwokata do sprawy rozwodowej. Pani Anna bardzo profesjonalnie i rzetelnie podeszła do tematu. Na początku dużo pytała, aby poznać dogłębnie sytuację, a później zaczęły się działania. Sprawa rozwodowa zakończona, a temat już zamknięty. Jeżeli szukacie profesjonalisty w tym zawodzie to zdecydowanie polecam!

Jeżeli nie macie daleko do Łodzi, to z rozwodem najlepiej jest pójść do adwokata Cyrańskiego. Przekonałam się o tym na własnej skórze, kiedy pan mecenas Cyrański reprezentował mnie w mojej sprawie rozwodowej. Miał bardzo profesjonalne podejście do sprawy na każdym etapie, przed sądem występował bardzo aktywnie, zbijał dowody prawnika mojego byłego męża. Wszystkich świadków przemaglował i wycisnął z nich, co się naprawdę działo w tym moim nieszczęsnym małżeństwie. A działo się sporo. Jak nietrudno się domyślić, sąd przyznał nam rację i stwierdził, że to była wina mojego męża. Dzięki temu przyznano mi alimenty i nadal je dostaję. Bardzo się cieszę, że poszłam do mecenasa Cyrańskiego. To najlepsze, co można było zrobić.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...