Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROBLEM Z REKLAMACJĄ

OBÓWIE SIZZER BUTY REKLAMACJA ZWROT SIZZER

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Szyympi

Szyympi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 21:20

Witam 15.03.17 kupiłem buty (360zł) następnego dnia odkleił się pasek (16.03.17) z myślą że głupotą było by je reklamować dałem pod pasek kropelkę super glue trzymał 1 dzień i znów się odkleił. Dnia 17.03.17 udałem się do sklepu z reklamacją kazano mi przyjść kolejnego dnia jak będzie zastępca kierownika. I tak zrobiłem na miejscu usłyszałem że nic się nie da zrobić pod paskiem widać ewidentnie że były próby naprawy na własną rękę ( choć pod paskiem tak naprawdę wcześniej już była sztywna plamka od poprzedniego kleju) Pani zgodziła jednak się je wysłać na reklamację ale powiedziała żebym spodziewał się odmowy z uzasadnieniem takim samym jak usłyszałem od niej. Wszystkie się odbyło w sieci sklepów Sizzer

Moje pytanie czy da się z tym coś zrobić ? czy przez swoją nieuwagę (czyt. Głupotę) straciłem wszelkie prawa do reklamacji ? A jeśli nie to jakimi artykułami się podpierać?

Dziękuje z góry za wszelką pomoc i poświęcony mi czas :)

#2 rzeczoznawca_obuwie/odzież

rzeczoznawca_obuwie/odzież

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 13:44

Jeśli nie minęło 12 m-cy od dnia zauważenia wady – a sprzedawca odrzucił twoją reklamację – możesz jeszcze coś z tym zrobić.

Prześlij zdjęcia wady, opis wady, zgłoszenie reklamacyjne oraz odpowiedź sprzedawcy do bezpłatnej oceny na stronę: http://wegner-rzeczoznawca.pl/?konto

Bezpłatnie w ciągu kilku dni odpowiemy Tobie, co możemy zrobić w Twojej sprawie.  :)

Odrzucona reklamacja? Zwrot kosztów za obuwie/odzież. Zwrot kosztów za opinię rzeczoznawcy....

Wiemy jak Tobie pomóc.  :)

Zapraszamy: http://wegner-rzeczoznawca.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: OBÓWIE SIZZER, BUTY, REKLAMACJA, ZWROT, SIZZER

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych