Skocz do zawartości

Zdjęcie

Księgi prowadzone techniką mieszaną nie są prawidłowo zamykane

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 196701 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 18:04

Księgi rachunkowe prowadzone w technice mieszanej zwiększają ryzyko wystąpienia błędów, jak również niezgodności. Okazuje się, że ewidencja pomocnicza nie jest prawidłowo zamykana.

Powrót do artykułu: Księgi prowadzone techniką mieszaną nie są prawidłowo zamykane

#2 Guest_Dagmara

Guest_Dagmara
  • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 18:04

Niestety, ale księgowość to nie tak prosta dziedzina i paru moich znajomych, którzy po otworzeniu własnej firmy także tym chciało się zajmować się samodzielnie prędzej czy później się poddało i trafiło do specjalistów, ja od początku współpracuję z warszawskim biurem rachunkowym gama i bardzo sobie tę współpracę chwalę

#3 Guest_Jacek_G

Guest_Jacek_G
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 11:11

Dokładnie, zgadzam się całkowicie. Przechodziłem już chyba przez wszystkie formy księgowości i z biurem czuję się najbezpieczniej. Klientem Gamy akurat nie jestem, ale dużo moich znajomych korzysta z ich usług i są bardzo zadowoleni. Z tego co kojarzę mają siedzibę na warszawskiej Białołęce, więc jak ktoś jest z tych okolic to już w ogóle ma wygodę, bo można wpadać w każdej chwili.;)

#4 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 16:42

O proszę, nie sądziłam, że Gama ma tylu zadowolonych klientów. :) Tez do nich należę i cieszę się, ze dla innych też odwalają taką dobrą robotę. Ja na lepsze biuro jeszcze nigdy nie trafiłam.

#5 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 14:33

Ja właśnie teraz szukam biura, które rozwiąże wszystkie moje problemy. Mam za sobą nieudaną przygodę z prywatną księgową i z księgowością internetową. To był jakiś koszmar, dlatego chciałbym teraz trafić do dobrego i rzetelnego biura. Ta Gama, o której piszecie bardzo mnie kusi. Sprawdzałem ich w internecie i rzeczywiście zbierają dużo pochlebnych decyzji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych