Skocz do zawartości


Zdjęcie

Księgi prowadzone techniką mieszaną nie są prawidłowo zamykane


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

  Zaawansowany użytkownik

 • Administratorzy
 • 198277 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 18:04

Księgi rachunkowe prowadzone w technice mieszanej zwiększają ryzyko wystąpienia błędów, jak również niezgodności. Okazuje się, że ewidencja pomocnicza nie jest prawidłowo zamykana.

Powrót do artykułu: Księgi prowadzone techniką mieszaną nie są prawidłowo zamykane

#2 Guest_Dagmara

Guest_Dagmara
 • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 18:04

Niestety, ale księgowość to nie tak prosta dziedzina i paru moich znajomych, którzy po otworzeniu własnej firmy także tym chciało się zajmować się samodzielnie prędzej czy później się poddało i trafiło do specjalistów, ja od początku współpracuję z warszawskim biurem rachunkowym gama i bardzo sobie tę współpracę chwalę

#3 Guest_Jacek_G

Guest_Jacek_G
 • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 11:11

Dokładnie, zgadzam się całkowicie. Przechodziłem już chyba przez wszystkie formy księgowości i z biurem czuję się najbezpieczniej. Klientem Gamy akurat nie jestem, ale dużo moich znajomych korzysta z ich usług i są bardzo zadowoleni. Z tego co kojarzę mają siedzibę na warszawskiej Białołęce, więc jak ktoś jest z tych okolic to już w ogóle ma wygodę, bo można wpadać w każdej chwili.;)

#4 Guest_Kinga

Guest_Kinga
 • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 16:42

O proszę, nie sądziłam, że Gama ma tylu zadowolonych klientów. :) Tez do nich należę i cieszę się, ze dla innych też odwalają taką dobrą robotę. Ja na lepsze biuro jeszcze nigdy nie trafiłam.

#5 Guest_Jarek

Guest_Jarek
 • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 14:33

Ja właśnie teraz szukam biura, które rozwiąże wszystkie moje problemy. Mam za sobą nieudaną przygodę z prywatną księgową i z księgowością internetową. To był jakiś koszmar, dlatego chciałbym teraz trafić do dobrego i rzetelnego biura. Ta Gama, o której piszecie bardzo mnie kusi. Sprawdzałem ich w internecie i rzeczywiście zbierają dużo pochlebnych decyzji.

#6 Guest_Witold

Guest_Witold
 • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 20:44

Teraz jest mocno namieszane, jakbym sam miał swoje rachunki prowadzić to bym się prędzej pociął z tego wszystkiego. Na szczęście mogę w każdej chwili liczyć na wsparcie swojego biura Gamy z Tarchomina. Solidna księgowość, jeszcze stara szkoła i to widać.

#7 Guest_Wiklina

Guest_Wiklina
 • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 14:05

Hmmm ciężko powiedzieć, ale rzeczywiście uważam, że warto mieć od księgowości fachowców. Gama zdecydowanie daje radę. To dobre i solidne biuro.

#8 Guest_Riggo

Guest_Riggo
 • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 15:54

z jednej strony to się wydaje sensowne rozwiązanie ale trzeba wziąć pod uwagę też to, że koszta wtedy mocno szybują w górę, a jak ma się zaufane biuro rachunkowe to można spokojnie działać bez pracownika stacjonarnie, w Warszawie gama jest bardzo dobra, tam na Myśliborskiej i mając porównanie posiadania księgowej stacjonarnie i współpracy właśnie z tym biurem to wiem, że spokojnie można przerzucić się na taką współpracę

#9 Guest_veronika

Guest_veronika
 • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 15:15

Najlepsza księgowość jaką znam to ABAKUS z Swiętojańskiej w Gdyni. Firma naprawdę robi kawał dobrej roboty, a co najlepsze nie liczy sobie jakichś niepoważnych kwot za prowadzenie księgowości.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych