Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co grozi pracodawcy za nieterminowe uiszczanie składek i odprowadzanie zaliczek na podatek

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 196707 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 17:55

Pracodawcy mają obowiązek terminowo uiszczać składki na ubezpieczenie społeczne swoich pracowników, a także odprowadzać zaliczki na ich podatek dochodowy. Z jakimi konsekwencjami muszą się liczyć pracodawcy w przypadku, gdy nie dopełnią tych obowiązków?

Powrót do artykułu: Co grozi pracodawcy za nieterminowe uiszczanie składek i odprowadzanie zaliczek na podatek

#2 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 17:55

Ja w tych wszystkich księgowych zawiłościach w zupełności się gubię i jak chciałam otworzyć własną firmę to od razu wiedziałam, że księgowością nie zajmę się sama, zatrudnienie stacjonarnie pracownika też nie wchodziło w grę jak się ma w domu biuro więc zaczęłam szukać biura rachunkowego, ostatecznie padło na biuro rachunkowe gama w Warszawie i o księgowości nie muszę w ogóle dzięki nim myśleć

#3 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13514 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 12 marzec 2017 - 20:13

Co za głupia reklama....żenada

#4 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 11:35

Gama jeszcze jest super dlatego, że pomaga właśnie w zakładaniu własnej działalności. Ja byłem tym bardzo przerażony a dzięki nim uporałem się z tym bez żadnych problemów. Z ich usług księgowych też jestem bardzo zadowolony.

#5 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 10833 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 17 lipiec 2017 - 20:52

Akurat zakładanie własnej dg jest dziecinnie proste i każdy sobie z tym sam poradzi  :wub: 

#6 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 16:45

No biura Gama jest świetne. Też pomagali mi w zakładaniu działalności i zrobili to bardzo sprawnie i profesjonalnie. W zasadzie nie musiałem się niczym przejmować. Z podatkami też radzą sobie bardzo dobrze. Pełen profesjonalizm i kompleksowość. Też czuję sie z nimi bardzo bezpiecznie i mam nadzieję, że będziemy współpracować jak najdłuzej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy