Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jak przyciągnąć nowe firmy do biura rachunkowego

wróć do serwisu INFOR.pl 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 09:10

Z każdym miesiącem w Polsce otwierane są nowe biura rachunkowe, ale jednocześnie powstaje coraz więcej nowych przedsiębiorstw. To właśnie te nowe podmioty gospodarcze powinny być odbiorcami działań promocyjnych prowadzonych przez biura rachunkowe. Jak zatem dotrzeć do tych firm, które nie korzystają jeszcze z usług prowadzenia ksiąg rachunkowych lub dopiero wchodzą na rynek? Oto 7 sposobów na to, by ludzie wybierali Twoje biuro rachunkowe.

Powrót do artykułu: Jak przyciągnąć nowe firmy do biura rachunkowego

#2 Guest_Gargamel

Guest_Gargamel
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 09:10

Warto też zapoznać się z ebookiem "Strona www Biura Rachunkowego". Mi pomógł :) dioma.pl/pl/product/2/29/strona-www-biura-rachunkowego

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 15:38

"Dlaczego warto spróbować dotrzeć przede wszystkim do świeżo upieczonych przedsiębiorców? " tym zdaniem rozpoczyna się artykuł, zapominając że najwięcej bankructw dotyczy "świeżo upieczonych przedsiebiorców". Co ozmacza ze biuro nie otrzyma zaplaty za swe usługi...

#4 Guest_http://biuro-rachunkowe-accounts.000webhostapp.com

Guest_http://biuro-rachunkowe-accounts.000webhostapp.com
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 15:51

"Dlaczego warto spróbować dotrzeć przede wszystkim do świeżo upieczonych przedsiębiorców? " tym zdaniem rozpoczyna się artykuł, zapominając że najwięcej bankructw dotyczy "świeżo upieczonych przedsiebiorców". Co oznacza ze biuro nie otrzyma zapłaty za swe usługi... Co wiecej biuro rachunkowe musi posiadać OC- ale klient biura już nie...

#5 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 10:20

Mnie moje biuro rachunkowe GAMA Grabowskich przyciągnęło bardzo pozytywnymi opiniami wśród moich znajomych i na internecie. Współpraca układa się bardzo pomyślnie

#6 Guest_Lilianna

Guest_Lilianna
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 20:24

Widzę, że Gama zwolenników ma naprawdę wielu. I dobrze, dobre opinie nie biorą się znikąd, a z ciężkiej pracy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych