Skocz do zawartości

Usługi księgowe online

biuro rachunkowe online księgowy rozliczenia

wróć do serwisu Księgowość 56 odpowiedzi w tym temacie

#41 SzymonW

SzymonW

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 13:35

Możliwość przesyłania faktur do biura jest bardzo wygodna, sam z tego korzystam. Nie są to jednak usługi przez portal, czy system - korzystam z biura https://biuroteneo.pl i wiem dokładnie, kto zajmuje się moją księgowością.  

#42 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 364 postów

Napisano 21 wrzesień 2019 - 14:07

Ja kiedyś korzystałam z księgowości online, ale nie byłam z niej zadowolona. Zdecydowałam się później na współpracę z biurem rachunkowym www.biurorachunkowewejherowo.com. Dzięki takiemu rozwiązaniu jestem w stanie uzyskać szybko odpowiedź na każde zapytanie.

#43 ania885

ania885

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 wrzesień 2019 - 22:05

U nas obsługa on-line sprawdza się super.

#44 Guest_Louis

Guest_Louis
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 20:14

W życiu bym sie nie brała za podatki sama,bez wiedzy-szkoda czasu o nerwów. Od miesiąca przesyłam dokumenty do księgowości za 5 złotych- biuro stacjonarne w Koszalinie ale obsługują tez na pdst. elektronicznych dokumentów

#45 Hannneczka

Hannneczka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 19:39

Żadnej księgowości online. To k kompletnie nie zdaje egzaminu. Najleoszy jest stacjonarny kontakt z biurem księgowym, kiedy można się spotykać wyjaśnić wiele spraw, a nie wysyłać komuś dokumenty mailem.

#46 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 18:17

Również popieram przedmówczynię, zdecydowanie stawiam na stacjonarną obsługę. Mam swoje sprawdzone biuro http://www.bomus.com.pl/. Księgowość i sprawy kadrowe funkcjonują u mnie jak w zegarku. Nie muszę obawiać się żadnych kontroli.

#47 Guest_Kocur

Guest_Kocur
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 20:46

ja nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań, wolę tradycyjne biuro, któremu zlecam prace księgowe i mam spokój – polecam Księgowego w airmaxach, który robi mi porządek w papierach już od ponad roku.

#48 eveder

eveder

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 listopad 2019 - 12:20

Ksiegowość online jest dobrym rozwiązaniem. Jednak kwestie finansowo podatkowe wolimy mieć realizowane poprzez osoby z którymi możemy sie spotkać i porozmawiać. Na pewno będzie wiecej chętnych na takie usługi z każdym rokiem. 

#49 eliza089

eliza089

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 styczeń 2020 - 21:15

Od lat korzystam z programu bizin https://www.bizin.pl/ ale to taka nie do końca księgowość online, ale blisko! Faktury, magazyn, porządek w płatnościach - super sprawa. 

#50 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 464 postów

Napisano 05 luty 2020 - 11:55

W dobrą księgową warto zainwestować bez względu na to, ile sobie rzeczy za swoje usługi. Wręcz ta droższa jest na przykład dla mnie osobiście bardziej wiarygodna. Jeśli ktoś żąda za swoje usługi wyższej ceny, to znaczy, że ceni wartość swojej pracy i zna się na rzeczy. Ja tak jak kolega powyżej polecam biuro europodatnik.pl/ . Sam nie mam firmy, ale mój ojciec ma i wiem, że własny biznes to jest ogromne wyzwanie i trzeba sobie dobierać współpracowników, którzy nie zawiodą.

#51 mateusz93

mateusz93

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 27 luty 2020 - 08:25

Ja polecam INCOME TAX BIURO RACHUNKOWE ONLINE - https://income-tax-b...siness.site/?m=true wszystko odbywa się zdalnie, otrzymujemy program do zarządzania firmą gdzie widać nasze wszystkie rozliczenia oraz możemy wystawić tam nasze faktury które nie wliczają się do limitu dokumentów za które pobiera biuro opłaty. Ceny bardzo przystępne.

#52 Masert

Masert

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 27 maj 2020 - 09:42

Ja korzystam z biura księgowego Tax Expert 24, tak jest wygodnie i profesjonalnie. Zależało mi, aby biuro księgowe było z Warszawy, gdyż mam wiele spraw podatkowo prawnych do ustalenie, a to wymaga rzetelnej i stałej konsultacji, praktycznie raz w tygodniu, a oni mi to zapewniają. Bardzo cieszę się ze współpracy, mają profesjonalną i kompetentną kadrę. Biuro rachunkowe Warszawa https://taxexpert24.pl/

#53 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 21:26

Mój znajomy polecił mi bardzo dobre biuro rachunkowe u Pani Jadwigi Adamus z siedzibą w Warszawie. Biuro oferuję kompleksową pomoc i bardzo atrakcyjne ceny. Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany to biuro znajduję się na Lanciego 8 . 

#54 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 218 postów

Napisano 05 sierpień 2020 - 09:37

Prowadzę pełną księgowość i staram się robić to we własnym zakresie. Zdecydowałem się z kilku względów na program mksiegowa.
Dużą zaletą tego rozwiązania jest możliwość pracy zdalnej. Wystawiam przy jego pomocy fv, automatycznie księguję zakupy, przygotowuje oferty i zamówienia dla klientów i kontroluję należności i zobowiązania. Dla tych którzy zaczynają swoją przygodę z pełną księgowością są też filmy instruktażowe
Dobrze jest również zaopatrzyć się w odpowiedni program do prowadzenia ksiegowosci.

#55 Guest_Julita

Guest_Julita
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2020 - 08:36

Bardzo ważna kwestia, którą należy wziąć pod uwagę przy zakładaniu biura rachunkowego to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorców usługowo prowadzących księgi rachunkowe. Zawarcie polisy jest obowiązkowe. Oferuję ubezpieczenie z najlepszym zakresem na rynku i najlepszą składką. Wszystko online, od przygotowania oferty do zawarcia polisy. Zapraszam do kontaktu: 782 609 189 lub westa.ubezpieczenia@gmail.com

#56 aurelia.jasiek94

aurelia.jasiek94

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 październik 2020 - 12:54

hmmm też może skorzystam z księgowości online. 

#57 Piotr Piotr

Piotr Piotr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWroclaw

Napisano 07 październik 2020 - 07:33

Ja polecam stare sprawdzone metody a nie online... bez sensu

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe online, księgowy, rozliczenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych