Skocz do zawartości

Usługi księgowe online

biuro rachunkowe online księgowy rozliczenia

wróć do serwisu Księgowość 44 odpowiedzi w tym temacie

#41 SzymonW

SzymonW

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 13:35

Możliwość przesyłania faktur do biura jest bardzo wygodna, sam z tego korzystam. Nie są to jednak usługi przez portal, czy system - korzystam z biura https://biuroteneo.pl i wiem dokładnie, kto zajmuje się moją księgowością.  

#42 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 21 wrzesień 2019 - 14:07

Ja kiedyś korzystałam z księgowości online, ale nie byłam z niej zadowolona. Zdecydowałam się później na współpracę z biurem rachunkowym www.biurorachunkowewejherowo.com. Dzięki takiemu rozwiązaniu jestem w stanie uzyskać szybko odpowiedź na każde zapytanie.

#43 ania885

ania885

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 wrzesień 2019 - 22:05

U nas obsługa on-line sprawdza się super.

#44 Guest_Louis

Guest_Louis
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 20:14

W życiu bym sie nie brała za podatki sama,bez wiedzy-szkoda czasu o nerwów. Od miesiąca przesyłam dokumenty do księgowości za 5 złotych- biuro stacjonarne w Koszalinie ale obsługują tez na pdst. elektronicznych dokumentów

#45 Hannneczka

Hannneczka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 19:39

Żadnej księgowości online. To k kompletnie nie zdaje egzaminu. Najleoszy jest stacjonarny kontakt z biurem księgowym, kiedy można się spotykać wyjaśnić wiele spraw, a nie wysyłać komuś dokumenty mailem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe online, księgowy, rozliczenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych