Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry prawnik w Krakowie?

prawnik kraków małopolska adwokat radca prawny

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 jeżyk

jeżyk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 22:40

Zasadnicze pytanie, w jakim celu potrzebny adwokat? Często wystarczy doraźna pomoc prawna, w ofercie kancelarii LEXA (https://kancelarialexa.pl) można np. znaleźć darmowe porady praktycznie przez cały tydzień, oczywiście w określonych godzinach. 

Oferta adresowana jest głównie dla firm, ale klienci indywidualni też mogą korzystać.  

#42 Guest_Bartosz

Guest_Bartosz
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 09:00

Jak szukacie prawnika w krakowie to polecam umowic sie z mecenasem Mosorem ktory ma wlasna kancelarie. Specjalizuje sie w obsludze firm, moją prowadzi od niedawna ale juz widze efekty i ze to byl dobry wybor. Wszystkie watpliwosci mi wyjasnil i naprostowal to co skopalem, teraz juz czuwa na bieżąco. Polecam każdemu przedsiębiorcy www.kancelariamosor.pl

#43 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 24 wrzesień 2019 - 12:45

z Krakowa polecam Panią Justynę z jwc kancelaria ;)

#44 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 07 październik 2019 - 21:52

Ja akurat nie wyobrażałam sobie dzielić majątku bez pomocy prawnika. U mnie wygrana sprawa to wielka zasługa mojego adwokata Michała Gajdy i jego zespołu z kancelarii w Szczecinie. Nie wiem dokładnie, jak wygląda u Ciebie cała sprawa, ale zgłosić się do nich. Z pomocą dobrego adwokata wszystko wydaje się łatwiejsze.

#45 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 10 październik 2019 - 22:27

Przypuszczam, że większość z nas jest w stanie polecić dobrych prawników w naszym kraju. Przy czym gdy w grę wchodzi prawo austriackie, niewątpliwie dobrym pomysłem będzie zwrócenie się do adwokatów z kancelarii https://www.smr-law.at/pl , mieszczącej się w Wiedniu. Możemy tutaj szukać pomocy zarówno jeżeli chodzi np. o prawo cywilne, jak i karne, przy czym w każdym z tym przypadków, zawsze możemy być pewni indywidualnego podejścia do każdej ze spraw:).

#46 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 11 październik 2019 - 06:18

A czym w ogóle warto kierować się wybierając prawnika?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawnik, kraków, małopolska, adwokat, radca prawny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych