Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry prawnik w Krakowie?

prawnik kraków małopolska adwokat radca prawny

45 odpowiedzi w tym temacie

#21 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 02 listopad 2018 - 12:38

Jakiś czas temu korzystałem z pomocy pani adwokat Kowalik w związku z odszkodowaniem za wypadek (zostałam potrącona na pasach). Polecam panią prawnik i całą kancelarię. Jasne mówi jaka jest sytuacja i jakie możliwości, nie obiecuje cudów na kiju.

#22 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 02 listopad 2018 - 12:43

.

#23 Guest_gosszewczyk

Guest_gosszewczyk
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 11:38

Ja polecam Kancelarię p. Mateusza Mosora, zwrociłam sie do niego o pomoc i okazało się że mogę więcej uzyskac niż oczekiwałam! naprawdę warto, polecam! 

#24 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 23:34

Ja polecam adwokat Kamilę Stefanek-Pałkę. Do spraw gospodarczych niezawodna. Szybko załatwia sprawę i łatwo się z nią dogadać. Przystępne ceny.

#25 Guest_Witek666

Guest_Witek666
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 15:41

ale to chyba zależy do czego tego prawnika ptrzebujesz. bo jak do sprawy przed sądem to mogę ze swojego doświadczenia polecić panią doktor Olgę Maciejewską. Pomagała mi w dwóch sprawach (jedna w sądzie, druga obyła się bez sądu) i jestem bardzo zadowolony. Ważne jest żeby prawnik cię nie olewał, tylko potrafił wytłumaczyć - bo później możesz uniknąć problemów.

#26 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 00:21

Pani adwokat Justyna z kancelarii jwc na Ariańskiej bardzo mi pomogła w sprawach biznesowych. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę.

#27 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:46

Niby nie brakuje dobrych prawników, ale w zasadzie trudno o kogoś całkowicie rzetelnego.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#28 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 05 luty 2019 - 15:15

Jakbym miał konkretną kancelarię podpowiedzieć i pochwalić to na pewno we Wrocławiu na Świstackiego (tu jest ich strona- http://kancelariapawlowska.pl/).Pani Katarzyna jest dobrym fachowcem, ma wiedzę, ma doświadczenie, polecam zwłaszcza w sprawach typowo gospodarczych, w odzyskiwaniu długów od partnerów biznesowych (co niestety jest teraz częste, że klienci nie płacą).

#29 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 08 luty 2019 - 15:24

Polecam każdemu, komu zależy na rzetelnej obsłudze http://dariuszsieka.pl/Dla Pana Dariusza liczy się sprawiedliwe rozwiązanie sprawy. Bardzo polecam

#30 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 644 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 09:15

Kancelarii prawnych jest bardzo wiele, jednak polecam nie wybirać ich pochopnie. Czasami warto jest skonsultować problem nie z jedną kancelarią ale z dwiema czy trzema i zobaczyć co nam zaoferują. Poczytajcie sobie równięż o nich opinie.

Ze swojej strony polecam to miejsce:

https://cpkoscielniak.pl

Jest to namiar na kancelarię prawną radcy prawnego Marcina Kościelniaka, ale pracuje w niej wielu specjalistów od wielu spraw. Zajmują się

prawem pracy

prawem spadkowym

rozwodami

#31 JacekJacek

JacekJacek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 15:28

W sprawach gospodarczych to tylko pani adw. Natalia Malec! Moja spółka zamiast straty zyskała kilkanaście tysięcy złotych za jej pomocą. 

#32 Guest_arekstrong

Guest_arekstrong
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 10:37

Uważajcie na pranwikow od spraw gospodarczych bo to nie zawsze taka prosta działka ja sie bardzo nacialem i wywalilem sporo kasy w zasadzie nie dostajac nic w zamian, moja sprawa nie drgnela. Niby mial byc tanszy i obiecywal szybkie ogarniecie mojej sprawy a wyszlo zupelnie inaczej. Los chyba nademna czuwal bo poznalem w pracy pana Mateusza Mosora i od slowa do slowa zostal moim pelnomocnikiem, posprzatal wszystko i mam w koncu spokoj. Polecam www.kancelariamosor.pl 

#33 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 13:46

Ja polecam adwokat Kamilę Stefanek-Pałkę. Do spraw gospodarczych niezawodna. Szybko załatwia sprawę i łatwo się z nią dogadać. Przystępne ceny.

Zgadzam się w 100% - o spółkach i radzeniu sobie z dłużnikami wie wszystko! Serdecznie polecam, Pani Kamila działa szybko i skutecznie. 

#34 Guest_greggir

Guest_greggir
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 11:18

Jak miałem problem z nieuczciwym kontrahentem, to w pewnym momencie sam już nie wiedziałem co robić. Dokumenty mieliśmy podpisane, towar przygotowany, a po pieniądzach ani śladu. Od znajomego dostałem namiar na kancelarię Krzysztofa Bilskiego: kancelaria-prawna-krakow.eu . Jak tylko powiedziałem w czym problem, od razu dostałem wskazówki odnośnie działania. Nie wiem co bym zrobił gdyby nie jego pomoc.

#35 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 15:42

Szukam dobrego prawnika w Krakowie bądź w okolicy, prowadzę własną działalność stosunkowo krótko i nie dopilnowałem wszystkich kwestii przez co teraz mam problemy. Zależy mi na prawniku, który specjalizuje się w prawie gospodarczym, czy ktoś może mi pomóc?

Mogę Ci śmiało polecić jedną Panią adwokat z Krakowa. Specjalizuje się w prawie gospodarczym i pomoże Ci we wszystkich formalnościach. jwc-kancelaria.pl Tutaj znajdziesz wszystkie dane. Adwokat to Justyna Węgrzynowicz - Cichońska

#36 PaulinaO

PaulinaO

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 18:11

Potwierdzam, Pani Justyna Węgrzynowicz-Cichońska ma ogromną wiedzę jeśli chodzi o prawo gospodarcze i obsługę prawną firm. Bardzo pomogła w tej kwestii zarówno mojej firmie jak i firmie znajomych. 

#37 nikodem30

nikodem30

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 lipiec 2019 - 09:11

Mi w podobnej sprawie pomogła pani adwokat Justyna Węgrzynowicz-Cichońska z kancelarii JWC w Krakowie, bardzo rzetelna i profesjonalna osoba, dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu wygraliśmy sprawę bez problemu.

#38 MatrasKinia

MatrasKinia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 21:26

Zdecydowanie pani Justyna Węgrzynowicz-Cichońska z kancelarii JWC Krakowie. Jest bardzo rzetelna i konkretna, wie co zrobić w każdej sytuacji, ma bardzo dużą wiedzę i spore doświadczenie :)

#39 Guest_Małgorzata

Guest_Małgorzata
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 10:48

Nie dobry, ale najlepszy jest prawnik Mateusz Mosor. Pomagał mi układać sprawy firmowe po tym jak inny narobił wiecej problemów niż pomógł i myślałam że to juz koniec. Profesjonalny, rzetelny, współpraca na najwyzszym poziomie. Polecam! 

#40 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 640 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 10:12

Jeśli interesuje was obsługa prawna w Krakowie , to też tutaj http://www.migas-adwokat.pl/  warto sobie zerknąć. Na stronie tej kancelarii jest zakres, w którym specjalizuje się ten adwokat. Jest to dobre, ponieważ można się zorientować czy warto do niego iść czy też trzeba szukać innego prawnika, który specjalizuje się w danej dziedzinie prawa. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawnik, kraków, małopolska, adwokat, radca prawny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy