Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Na co zwrócić uwagę wybierając warsztat samochodowy?

92 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 maj 2020 - 13:27

Hej, szukam opinii na temat serviceview.pl, czytałam, że mają innowacyjny system online naprawy samochodów. Ktoś może już korzystał?

#82 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 11:17

Ja korzystam z usług kumpla, który przede wszystkim bazuje na oryginalnych częściach, polecił mi sklep / hurtownię aparts, gdzie zamawiam w razie potrzeby dla siebie

#83 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2020 - 21:10

Ja długo szukałem punktu gdzie będę mógł skorzystać z usług regeneracji przekładni kierowniczych w okolicach Sopotu. Przeglądając oferty natrafiłem na firmę SKRAW-MET właśnie z siedzibą w Sopocie i firma raz dwa rozprawiła się z moim problemem.

#84 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 22 wrzesień 2020 - 08:53

Ja kieruję się głównie opinią znajomych, ceną i doświadczeniem serwisu mechanicznego. Sama od długiego czasu korzystam wyłącznie z oferty warsztatu www.tmcmc.pl. Swoje usługi wykonują rzetelnie, terminowo i profesjonalnie.

#85 Guest_Damiancki

Guest_Damiancki
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2020 - 17:31

W dzisiejszych czasach trudno znaleźć dobrego mechanika, wielu nieuczciwych niestety psuje rynek. Dlatego przekonałem się do serwisowania auta w serwisie ASO, mam sprawdzony w Warszawie na Czerniakowskiej – Bawaria Motors BMW. Konkretni mechanicy, spokojnie oddaję auto w ich ręce

#86 Guest_Błażej

Guest_Błażej
  • Goście

Napisano 15 luty 2021 - 22:37

Wybierając warsztat kieruję się opinią znajomych. Mam kilka zaufanych firm specjalizujących się w konkretnych usterkach. Regenerację sprężarki i maglownicy polecam zlecić firmie Regmot - nigdy mnie nie zawiedli.

#87 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 27 luty 2021 - 01:36

Polecam Serwis Niedźwiedź-Lock. Pracownicy warsztatu są bardzo kompetentni, a to sprawia że problem z moim autem został szybko naprawiony. 

#88 Guest_Janusz423

Guest_Janusz423
  • Goście

Napisano 01 marzec 2021 - 20:56

Moim zdaniem warto szukać serwisu z dobrymi opiniami, takiego gdzie wykonywane są kompleksowe usługi. Niekoniecznie aso, bo ceny bywają wygórowane. Osobiście korzystam z serwisu Auto Matraszek w Markach, uczciwie podchodzą tam do klientów, nie naciągają, proponują sensowne rozwiązania. Cenowo są konkurencyjni. Mają też dużo udogodnień dla klientów, np. nie ma problemu z autem zastępczym, można się z nimi dogadać.

#89 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 marzec 2021 - 13:34

polecam usługi dpfsmolna.pl

#90 Rosiko

Rosiko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 26 marzec 2021 - 14:54

Warto popytać klientów takiego warsztatu o opinie czy są zadowoleni z obsługi, można się przyjrzeć jak pracują przez jakąś chwilę. Coś takiego powinien udostępnić nam pracownik przyjmujący nasze zgłoszenie przedstawiając na warsztat.

#91 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 15 maj 2021 - 20:41

Ja kieruję się głównie ofertą warsztatu, cenami oraz opiniami w internecie. Kilka miesięcy temu korzystałam z usług serwisu samochodowego: www.carserwis.szczecin.pl. Wykonali dla mnie naprawę skrzyni biegów. Swoje usługi zrealizowali rzetelnie i kompleksowo. Byłam bardzo zadowolona z fachowej i szybkiej pomocy.

#92 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 24 maj 2021 - 00:30

Ja sugeruję się opiniami klientów danego warsztatu. Ostatnio regenerowałem sprzęgło w swoim samochodzie. Zleciłem to firmie AVANTI bo ma wysokie oceny i muszę przyznać że w pełni zasłużone. Polecam usługi tego warsztatu.

#93 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 26 maj 2021 - 13:51

Niektóre warsztaty specjalizują się w konkretnych markach i te z wąską specjalizacją działają najlepiej. Sam mam BMW i naprawę problemów z elektryką mojego auta zlecam najlepszym czyli firmie Car Connect. Polecam ich usługi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy