Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na co zwrócić uwagę wybierając warsztat samochodowy?

69 odpowiedzi w tym temacie

#61 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 21:07

W promocji mają też klocki hamulcowe, własnie wymieniałam w ASO forda

#62 Guest_andrew

Guest_andrew
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 13:50

Najważniejsza dla mnie jest uczciwiść, bez wciskania kitu, do tego cennik musi być konkurencyjny, zwracam też uwagę czy warsztat daje gwarancję. znalazłem w krakowie taki serwis, www.twojmechanik.com, jak ktoś z okolic to polecam.

#63 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 13:50

ja jestem mega zadowolona z uslug tuning-olesnica.pl

#64 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 16:57

Ja zawsze kierowałem się jedną prostą zasadą, jak człowiekowi dobrze z oczy patrzy, to znaczy, że trzeba brać. Takie jest Volvos, świetny zakład i do tego naprawy i częsci w rozsądnych cenach

#65 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 17:01

Ja to się kieruje rozsądkiem i opiniami z dobrego mechanika. To wybrałem Volvos. wszystko na plus

#66 Guest_Marta J.

Guest_Marta J.
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 11:32

Na szczęście powstaje coraz więcej rozwiązań dla ludzi, którzy nie znają się na autach i znać się nie chcą - jak ja. We Wrocławiu jest firma autocare, która po telefonicznym zgłoszeniu usterki odbiera ode mnie auto, wstępnie diagnozuje i wycenia oraz zawozi do mechanika i nadzoruje pracę. Genialne. Oddaję samochód i odbieram pod biurem. Wcale nie wychodzi drożej niż normalna naprawa, bo oni mają swoje rabaty w warsztatach i z tego się utrzymują. A ja mam więcej czasu i mniej zmóżdżania się nad wyborem "fachowca"

#67 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:37

My od dłuższego czasu korzystamy z serwisu GOLEMO, który znajduję się w Krakowie i Nowym Targu. Warto zaznaczyć, że w GOLEMO możemy kupić auto używane różnych marek. 

#68 wiku130

wiku130

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 10:53

Pamiętam, jak padło mi auto w okolicach Zgorzelca pomogła mi firma rusin-pomocdrogowa. Mają oni zaprzyjaźnione warsztaty więc jak ktoś będzie potrzebował szybkiej pomocy to polecam. Z tego co się orientowałem mają dobre ceny. Dużo jeżdżę po Polsce i niestety nieraz jak zobaczą obce blachy to kasują człowieka dwukrotnie... Można się naciąć. 

#69 Guest_wiktor

Guest_wiktor
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 15:56

Sprawnie przeprowadzona diagnostyka, znalezienie usterki i naprawa uczciwa i w rozsądnych kosztach. Uprzejma obsługa, gwarancja na wszystko. jak  wkrakowie to wszytsko to ma www.twojmechanik.com. pzdr

#70 Adamik

Adamik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 03 październik 2019 - 10:40

Ja zawsze kierowałem się jedną prostą zasadą, jak człowiekowi dobrze z oczy patrzy, to znaczy, że trzeba brać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych